Skip to content

Wybrzeże Kości Słoniowej

Potrzebna Ci jest wiza do Wybrzeża Kości Słoniowej?

Do Wybrzeża Kości Słoniowej wydawana jest jedynie wiza elektroniczna. Sprawdź poniższe wymagania i wyślij do nas aplikację. Uzyskamy ją najszybciej jak to możliwe.

Potrzebna Ci jest wiza do Wybrzeża Kości Słoniowej?

Do Wybrzeża Kości Słoniowej wydawana jest jedynie wiza elektroniczna. Sprawdź poniższe wymagania i wyślij do nas aplikację. Uzyskamy ją najszybciej jak to możliwe.

Rodzaj wizy:

Dołącz do aplikacji rezerwacje hotelową i rezerwacje biletu lotniczego. Jeśli nie posiadasz, możemy pomóc w przygotowaniu tylko na potrzeby wizy. Nie musisz z nich później korzystać.
Product total
Options total
Grand total
Dołącz do aplikacji rezerwacje hotelową i rezerwacje biletu lotniczego. Jeśli nie posiadasz, możemy pomóc w przygotowaniu tylko na potrzeby wizy. Nie musisz z nich później korzystać.
Product total
Options total
Grand total
ISBN- 5907471978669

WYMAGANIA:

1.
Skan paszportu

kolorowa kopia pierwszej strony paszportu. Dokument musi być ważny minimum 6-miesięcy ponad planowaną podróż

2.
Wypełniony wniosek wizowy

https://wizaserwis.pl/wnioski/WSK-wniosek-e-wiza.pdf

3.
Zdjęcie elektroniczne paszportowe

na białym, jednolitym tle, twarzą na wprost, wyraźne, kolorowe, aktualne

4.
Zaproszenie

dotyczy wizy biznesowej

Wybrzeże Kości Słoniowej wiza – pytania i odpowiedzi

Côte d’Ivoire, oficjalnie Republika Wybrzeża Kości Słoniowej – państwo w Afryce Zachodniej położone na północnym wybrzeżu Zatoki Gwinejskiej, nad Oceanem Atlantyckim. Graniczy z Mali, Burkina Faso, Liberią, Gwineą oraz z Ghaną. Stolicą państwa jest Jamusukro, jednak prawie wszystkie instytucje państwowe mieszczą się w Abidżanie. Wiza do Wybrzeża Kości Słoniowej jest potrzebna, by zobaczyć ten kraj.

Czy wizę do Wybrzeża Kości Słoniowej mogę uzyskać w konsulacie tak, aby została mi wklejona do paszportu?

Obecnie najdogodniejszą opcją uzyskania wizy do Wybrzeża Kości Słoniowej jest aplikacja elektroniczna. Konsulat Wybrzeża Kości Słoniowej w Berlinie wydaje wizy wklejane do paszportu, jednak nie honoruje pośredników i należy się stawić tam osobiście.

W jaki sposób mogę dostarczyć dokumenty do wizy do Wybrzeża Kości Słoniowej? Mam obiekcje co do rozstawania się z moim paszportem.

Nie ma konieczności wysyłania do nas pocztą lub kurierem żadnych dokumentów, a zwłaszcza paszportu. Wymagane dokumenty do wizy do Wybrzeża Kości Słoniowej wskazane na naszej stronie, należy do nas wysłać na adres e-mail – info@wizaserwis.pl

Jak długo czeka się na wizę elektroniczną do Wybrzeża Kości Słoniowej?

Na wizę elektroniczną do Wybrzeża Kości Słoniowej czeka się 3-6 dni roboczych. Wszystko zależy od systemu elektronicznego.

Czy wyjeżdżając do Wybrzeża Kości Słoniowej w celach biznesowych również mogę ubiegać się o wizę elektroniczną?

Tak – bez względu na cel wyjazdu na lotnisku w Abidżanie honorowana jest wiza elektroniczna.

Czy wizę elektroniczną do Wybrzeża Kości Słoniowej muszę wydrukować? Czy może to być wydruk czarno-biały czy koniecznie kolorowy?

Tak, potwierdzenie wydania wizy do Wybrzeża Kości Słoniowej, które wyślemy Panu/Pani na maila, należy wydrukować – na lotnisku w Abidżanie na podstawie tego dokumentu wbijana jest właściwa wiza. Wydruk może być czarno-biały.

Jak wygląda obecnie sytuacja w Wybrzeżu Kości Słoniowej – czy jest tam bezpiecznie?

Aktualne informacje i zalecenia dotyczące podróży do Wybrzeża Kości Słoniowej można śledzić na oficjalnej stronie MSZ.

W Wybrzeżu Kości Słoniowej chciałbym/chciałabym zatrzymać się u znajomego – nie posiadam jednak zaproszenia ani rezerwacji hotelu. Co w takiej sytuacji?

Możemy uzupełnić braki w rezerwacjach w oparciu o fikcyjny voucher hotelowy.

Zanim wykupię bilet do Wybrzeża Kości Słoniowej chciałbym/chciałabym uzyskać wizę. Nie posiadam jednak rezerwacji lotu – co w takiej sytuacji?

Możemy uzupełnić braki w rezerwacjach w oparciu o fikcyjny bilet lotniczy.

Do Wybrzeża Kości Słoniowej planuję wjechać lądem – czy w takiej sytuacji wiza elektroniczna będzie wystarczająca?

Niestety nie – wiza elektroniczna jest promesą wizową, na podstawie której odbiera się właściwą wizę na lotnisku w Abidżanie (w automatach, czynnych 24 h na dobę). Wjeżdżając do Wybrzeża Kości Słoniowej lądem należy ubiegać się o wizę wbijaną do paszportu, w konsulacie tego kraju w Berlinie. Jest niestety wymóg osobistego stawiennictwa.

Sprawdź inne pośrednictwo wizowe i apostille:

Nambia

Oman

Birma

Indie

Chiny

USA

Rosja e wiza

Białoruś bez wizy

Zaświadczenie o niekaralności

Ambasada WSK

Surinam

Tanzania

Gabon

Tajlandia

Indie

Kamerun

Ghana