Wiza do Kanady eTA.

Wiza do Kanady eTA czyli elektroniczna rejestracja wjazdu. Wybierz interesujący Cię tryb. Aplikację możemy złożyć już tego samego dnia, którego wpłynie do nas Twoje zgłoszenie! 

Rodzaje wizy do Kanady

 • eTA to elektroniczna autoryzacja podróży, która jest przeznaczona dla osób planujących wizyty turystyczne, prywatne lub biznesowe w Kanadzie. Wizę eTA otrzymamy na okres 5 lat i pozwala na wielokrotne przekroczenie granicy kanadyjskiej. Opłata konsularna za eTA wynosi 7 CAD.

Jeśli planujesz podróż do Kanady, warto wiedzieć, że możesz u nas złożyć wniosek o elektroniczne zezwolenie (eTA Canada). Aby to zrobić, potrzebujesz ważnego paszportu oraz kilku minut na wypełnienie wniosku wizowego online. Po złożeniu wniosku, rozpatrzenie jego akceptacji zazwyczaj trwa chwilę. Dzięki temu możesz szybko otrzymać swoje eTA Canada i cieszyć się spokojną podróżą.

Szybkie zamówienie wizy do Kanady

Możemy pomóc w wizie eTA. W przypadku innych wiz, możemy zaproponować konsultacje.

Wnosimy opłatę firmową kartą.

My płacimy. Nie ryzykujesz podając swoje dane do płatności.

3 pakiety.

Wybierz odpowiedni tryb uzyskania wizy dla Ciebie.

Darmowa konsultacja wizowa.

Udzielamy pomocy przy uzupełnieniu danych.

Od A do Z.

Wysyłasz wniosek i załączniki i nie martwisz się o nic. Pomożemy w usługach dodatkowych: rezerwacja lotu do wizy.

W kolejnym kroku wypełnisz krótki formularz i otrzymasz pełne informacje, jak przygotować dokumenty do uzyskania wizy.

Wiza do Kanady krok po kroku

Zgłoszenie online.
Prosimy o przesłanie zgłoszenia, od tego rozpoczynamy pracę. Pomaga to uporządkować proces i znacznie go przyspieszyć. Prosimy kliknąć przycisk „Zamów wizę”.

Potwierdzenie, weryfikacja i proforma.
Na podany w zgłoszeniu adres e-mail prześlemy dalsze informacje wraz z proformą. Prosimy także o dokonanie wpłaty. Sprawdzamy poprawność wniosku i załączników, a następnie potwierdzamy przyjęcie zlecenia.

Aplikacja o wizę
Przystępujemy do pracy nad wnioskiem o wizę. W zależności od wybranego pakietu i sytuacji działamy niezwłocznie lub po wcześniejszej konsultacji.

Wiza gotowa.
Na wskazany adres e-mail przesyłamy gotową wizę wraz z instrukcjami.

Ile kosztuje wiza?

Podstawowy

Z wyprzedzeniem w przystępnej cenie.

97

Czas realizacji 14 dni.

Opłacamy wizę kartą.

Wniosek po polsku.

Weryfikacja dokumentów

Gotową wizę wysyłamy na e-mail.

Do ceny dolicz opłatę wizową 7 CAD.

Standardowy

Komfortowo, szybko i sprawnie.

197

Czas realizacji 3-5 dni.

Opłacamy wizę kartą.

Wniosek po polsku.

Weryfikacja dokumentów

Gotową wizę wysyłamy na e-mail.

Rezerwacje biletów lotniczych i hoteli *

Graficzna obróbka skanów

Pomoc we wniosku

Do ceny dolicz opłatę wizową 7 CAD.
* dodatkowo płatne

Super VIP

Najszybciej, najwięcej, w klasie biznes.

397

Czas realizacji 1-2 dni.

Płacimy kartą firmową.

Wniosek po polsku.

Weryfikacja dokumentów

Gotową wizę wysyłamy na e-mail.

Rezerwacje biletów lotniczych i hoteli *

Graficzna obróbka skanów

Pomoc we wniosku

30 minutowa indywidualna konsultacja

Sprawdzanie statusów w weekendy

Kontakt bezpośrednio z firmą kraju docelowego przy przygotowaniu dokumentów

Telefoniczna pomoc w wypełnieniu wniosku

Do ceny dolicz opłatę 7 CAD.
* dodatkowo płatne

Wymagania

 • Skan paszportu. Kolorowa kopia pierwszej strony paszportu. Dokument musi być ważny minimum 6 miesięcy po zakończeniu podróży.
 • Wypełniony wniosek wizowy do Kanady.

Co może przekonać Cię do naszej usługi?

Katarzyna Konsultacja wizowa

Ponad 400 referencji. 120,000 spraw.

Każda z nich podpisana z imienia i nazwiska przez osoby decyzyjne w firmach lub instytucjach. Jesteśmy najbardziej rekomendowaną firmą wizową w Polsce.

120 000 spraw. Tyle zleceń przeprowadziliśmy od 2006 roku.

Taras Konsultacja wizowa

Pewnie i bezpiecznie.

Na rynku od 2006 roku. Jesteśmy autoryzowanym agentem w kilku ambasadach w Warszawie i Berlinie.

Budynek monitorowany 24 h z ochroną i rejestracją wejść.

Ogniotrwały sejf.

Zabezpieczony system przechowywania danych.

Monitoring 24h pracy biura.

Jeszcze za wcześnie na decyzje?

Jeśli jeszcze poszukujecie Państwa informacji, proponujemy pobrać wymagania a decyzję odłożyć na dalszy termin.

Pomagamy w biznesie.

Sprawdź, jak możemy pomóc w Twoim biznesie. Poniżej znajdziesz przygotowane materiały rozszerzające.

Prowadzisz firmę lub jesteś osobą odpowiedzialną za sprawy wizowe i legalizacji dokumentów w Waszej organizacji? Zobacz co więcej możemy zrobić.

Bezpłatna konsultacja

Dodatkowe usługi dla biznesu

Zaproszenie dla cudzoziemca

Zezwolenie na pracę

KRS z klauzulą apostille

Zaświadczenie o niekaralności

Kanada: wiza eTa jest przyznawana jest na 5 lat. Musisz sprawdzić, czy masz ważny paszport na ten okres. Jeśli skończy się przed upływem tego okresu, to musisz starać się o nową wizę do Kanady. Wymóg elektronicznej rejestracji wjazdu istnieje od 15 marca 2016 roku. Został wprowadzony w celu lepszej i skuteczniejszej rejestracji osób przyjeżdżających oraz usprawnieniu odprawy paszportowej i wizowej.

Wizy do Kanady – najważniejsze informacje

Konsulat Kanady nie wydaje standardowych wiz. Jeśli chcesz odwiedzić ten interesujący kraj drogą lotniczą, musisz uzyskać ETA – electronic travel authorization. Otrzymasz go w prosty sposób w ciągu kilku minut. W niektórych przypadkach może trwać kilka dni, kiedy urząd poprosi o dodatkowe dokumenty. Przepustka do Kanady nie jest wklejana do paszportu, jak to ma miejsce w przypadku wiz do innych krajów. Podczas odprawy paszportowej otrzymasz  wizę – pieczątkę wjazdową. Na takiej pieczątce będzie także określony termin, w którym możesz przebywać na terytorium Kanady.

Mając elektroniczną rejestrację wjazdu możesz:

 • odbyć fantastyczną wycieczkę turystyczną
 • odwiedzić rodzinę lub znajomych
 • umówić się na rozmowy i spotkania biznesowe
 • nawiązać nowe znajomości na targach lub konferencji

Nie możesz podejmować pracy. Warto o tym pamiętać.

Jak wygląda wiza do Kanady?

eTA nie ma specjalnego druku, jakiego można się spodziewać. Niektóre kraje mają specjalne potwierdzenia, które można wydrukować i prezentują się dość ciekawie. Natomiast eTA ma formę potwierdzenia w postaci wiadomości e-mail. Poniżej przykład.

Wzór wizy kanadyjskiej eTA
Zobacz jak wygląda wiza kanadyjska.
Informacje o kraju

Kanada w ostatnim czasie stała się mekką dla wielu imigrantów, którzy są otwarci na nowe wyzwania i szukają swojego miejsca na świecie. Drugi co do wielkości kraj na świecie. Natomiast ilość mieszkańców jest mniejsza niż w Polsce. Można sobie łatwo wyobrazić, że powoduje to niewielką gęstość zaludnienia. Wiele miejsc w Kanadzie pozostaje ciągle nieodkryte a malownicze krajobrazy przyciągają wielu turystów. Jeśli lubisz dziewicze rejony i pociąga Cię dzika przyroda, to wizyta w tym północnoamerykańskim kraju powinna znaleźć się w Twoich planach.

Planujesz odwiedzić  piękne Toronto lub Vancouver? Chciałbyś zobaczyć na własne oczy krystalicznie czyste wody jezior Boya, Moraine, Louise lub Minnewanka? Marzysz o przejechaniu ponad 200 kilometrów malowniczej drogi wiodącej przez Góry Skaliste? Chciałbyś zobaczyć dwa przepiękne parki narodowe: Banff National Park i Jasper National Park? Kanada czeka na Ciebie! Wystarczy aplikować o wizę na wjazd, kupić bilet na samolot i można planować podróż do tego niesamowitego kraju.

Toronto. Wiza do Kanady
WizaSerwis.pl – Wizy, apostille, legalizacje. Foto Unplash.

Wiza do Kanady – pytania i odpowiedzi

Czy potrzebuję wizy, aby odwiedzić Kanadę?

Tak, większość obywateli krajów, w tym Polski, potrzebuje wizy, aby odwiedzić Kanadę. Wyjątkiem są osoby posiadające kanadyjskie obywatelstwo lub stały status rezydenta. Wizę można uzyskać dość łatwo aplikując online. Chętnie pomożemy w tym procesie.

Ile kosztuje wiza?

ETA czyli elektroniczna rejestracja kosztuje 7 dolarów kanadyjskich. Płatność odbywa się online i potrzebna jest karta kredytowa.

Gdzie znajdę formularz wniosku do elektronicznej autoryzacji podróży?

Formularz wniosku do elektronicznej autoryzacji podróży (eTA) do Kanady znajduje się na oficjalnej stronie internetowej Immigration, Refugees and Citizenship Canada (IRCC). Można go wypełnić i złożyć online, korzystając z systemu IRCC e-Service. Należy uważać, aby korzystać z oficjalnej strony internetowej lub za naszym pośrednictwem. Istnieją nieautoryzowane strony oferujące aplikacje eTA i prosimy dokładnie sprawdzić w momencie złożenia wniosku o wizę turystyczną, czy nie jesteście Państwo na stronie, która takich wiz Państwu nie wyda.

Czy muszę wysyłać paszport?

Nie jest to potrzebne. Wystarczy skan pierwszej strony z danymi osobowymi. Wiza wydawana jest w formie elektronicznej. Jeśli planujesz podróż do Kanady drogą lotniczą, ważne jest, aby wyrobić odpowiednią wizę.

Mam już ważną e-wizę. Jednak co w przypadku, gdy zmieniam paszport?

Konieczna jest aplikacje o nową wizę. Każde zezwolenie przypisane jest do numeru paszportowego. Po przylocie skanowany jest paszport. Nie trzeba drukować wizę ETA. Zalecamy posiadanie ze sobą wydruku na wszelki wypadek. Prosimy tez o te informacje, bo podczas wypełniania formularza powinniśmy zaznaczyć odpowiednią opcję, że jest to wniosek o e-wizę i poprzednia była związana ze starym paszportem.

Czy muszę mieć eTa, jeśli wjeżdżam do Kanady z terytorium Stanów Zjednoczonych?

Często klienci dopytują o to, czy potrzebują wizę kanadyjska, jeśli posiadają wizę amerykańska. Jeśli podróżujesz samolotem, to jak najbardziej taką rejestrację wjazdu należy posiadać. Co jednak w sytuacji, gdy do Kanady w celach turystycznych podróżujemy drogą lądową? Wówczas nie musisz posiadać niczego więcej ponad paszport ważny ponad 6 miesięcy z miejscem na wbicie kanadyjskiej pieczątki przez urzędnika celnego.

O jaką wizę muszę się starać jeśli chcę podjąć pracę?

Konieczna jest wiza pracownicza, o którą stara się pracodawca w Kanadzie. Dopiero po jej uzyskaniu można wyjechać do Kanady. Informacji sprawie tej procedury udzieli konsulat kanadyjski. Z naszych informacji możemy tylko podpowiedzieć, że trzeba złożyć wniosek o wizę tymczasową dla pracowników (Temporary Work Visa). Wymaga to jednak uzyskania oferty pracy od pracodawcy z Kanady, który musi spełnić określone wymagania i uzyskać zgodę na zatrudnienie cudzoziemca. Procedura aplikacji i wymagania związane z uzyskaniem wizy tymczasowej są złożone i zależą od wielu czynników, takich jak rodzaj pracy i przemysł, w którym działa pracodawca. Na pewno konieczne będzie uzyskanie wizy pracowniczej, która pozwoli na legalne podjęcie pracy. Rozpatrzenie wniosku o wizę pracowniczą może zająć trochę czasu, ale warto poczekać, aby uzyskać pozwolenie na pracę w Kanadzie. Wizę można wyrobić w ambasadzie lub konsulacie Kanady, ale w przypadku wyjazdu drogą lotniczą, można skorzystać z elektronicznego systemu wizowego eTA Canada.

Czy muszę odbyć osobistą wizytę w ambasadzie Kanady?

W zależności od celu wizyty i rodzaju wizy, może być konieczna osobista wizyta w ambasadzie Kanady lub w Centrum Wizowym. W przypadku dla wiz turystycznych lub biznesowych, możecie Państwo skorzystać z naszych usług. Jednakże w przypadku wiz studenckich, imigracyjnych lub innych specjalnych kategorii wiz, będzie wymagana osobista wizyta w ambasadzie Kanady lub Centrum Wizowym.

O jaką wizę aplikować na krótkie wakacje w Kanadzie?

Będzie Ci potrzebna wiza turystyczna do Kanady eTa. Należy wysłać do nas na adres e mail info@wizaserwis.pl skan pierwszej strony dokumentu podróżnego oraz wypełniony krótki formularz. W tytule wpisz “Kanada wiza – imię nazwisko“. Prosimy pamiętać o dołączeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych RODO. Przy planowaniu swojej podróży do Kanady, ważne jest także zwrócenie uwagi na wymagania graniczne oraz zabezpieczenie odpowiednich dokumentów. Zdajemy sobie sprawę, że cały proces zdobycia wizy i planowanie podróży może być skomplikowany, dlatego nasza firma specjalizuje się w pomocą w uzyskaniu wizy do Kanady oraz doradztwie w sprawach podróżnych.

Zanim wykupię bilet lotniczy chciałbym aplikować o wizę. Brak rezerwacji będzie problemem w takiej sytuacji?

Zalecamy kupić bilet i robić wiążące rezerwacje dopiero po uzyskaniu wizy, aby mieć pewność możliwości rozpoczęcia podróży. Do aplikacji wizowej rezerwacja nie jest potrzebna.

Jak długo czeka się na wizę turystyczną?

Na wizę turystyczną czekasz zazwyczaj 1-4 dni. Wydawane przez system elektroniczny i nie możemy przyspieszyć procedury.

Czy mogę pracować w Kanadzie, mając wizę turystyczną?

Posiadanie wizy turystycznej nie uprawnia do podjęcia pracy w Kanadzie. Jeśli chcecie Państwo pracować w Kanadzie, trzeba ubiegać się o wizę pracy. Wizy turystyczne są przeznaczone wyłącznie do celów turystycznych, odwiedzania rodziny lub przyjaciół, uczestnictwa w konferencjach, szkoleniach i podobnych wydarzeniach oraz zwiedzania kraju. Praca jest zabroniona na wizie turystycznej.

Jak długo mogę przebywać w Kanadzie na wizie turystycznej?

Zazwyczaj wiza turystyczna do Kanady pozwala na pobyt do 6 miesięcy. Ostateczna decyzja dotycząca długości pobytu podejmowana jest przez oficera imigracyjnego po przylocie do Kanady i może być krótsza niż 6 miesięcy. W takim przypadku pogranicznik określi datę, do której można pozostać na miejscu.

Jak wygląda obecnie sytuacja w tym kraju? Czy jest tam bezpiecznie i planowanie wakacji z rodziną to obecnie dobry pomysł?

Aktualne informacje i zalecenia dotyczące podróży na przykład do Toronto można śledzić na oficjalnej stronie MSZ. 

Czy potrzebuję rezerwację hotelu, by dostać wizę?

Rezerwacja hotelowa nie jest wymagana do aplikacji o wizę do Kanady. Można zatrzymać się w dowolnym miejscu. Jednak podczas odprawy paszportowej może paść pytanie o miejsce pobytu. W niektórych przypadkach konieczne jest przedstawienie potwierdzenia rezerwacji hotelowej lub innego rodzaju zaproszenia. W każdym przypadku należy przedstawić dokumenty potwierdzające cel i plan pobytu w Kanadzie, w tym również środki finansowe na utrzymanie się podczas pobytu.

Planuję wybrać się do Toronto drogą lotniczą z Berlina. Czy muszę dopełnić jeszcze jakichś dodatkowych formalności, jeśli lot nie będzie z kraju mojego pochodzenia?

Nie ma znaczenia kraj wylotu. Planując przesiadki w trakcie podróży prosimy tylko pamiętać o ewentualnych wymaganiach wizowych w danym kraju. Jeśli chodzi o lot z Niemiec, to nic dodatkowo nie musisz przygotować.

Kto jest zwolniony z obowiązku wizowego do Kanady?

Obecnie, osoby posiadające paszporty z krajów, które są zwolnione z wiz do Kanady, są również zwolnione z obowiązku posiadania wizy do Kanady. Jednakże, zwolnienie z obowiązku wizowego może być tymczasowo lub częściowo zawieszone w zależności od sytuacji politycznej.

Przykładowe kraje:

 • Stany Zjednoczone
 • Wielka Brytania
 • Francja
 • Niemcy
 • Hiszpania
 • Włochy
 • Japonia
 • Korea Południowa
 • Australia

Czy potrzebne jest ubezpieczenie turystyczne do wizy?

Nie ma wymogu posiadania ubezpieczenia turystycznego przy ubieganiu się o wizę do Kanady, jednak mocno rekomendujemy posiadanie takiego ubezpieczenia ze względów bezpieczeństwa. Koszt ubezpieczenia turystycznego do Kanady zależy od wielu czynników, takich jak długość pobytu, wiek osoby ubezpieczonej, zakres ochrony. Ceny polis mogą się różnić, ale na rynku polskim można znaleźć ubezpieczenia zaczynające się już od kilku złotych za dzień pobytu.


Sprawdź tematy pokrewne