Wiza do Kanady – eTA

Wiza do Kanady eTA czyli elektroniczna rejestracja wjazdu. Wybierz interesujący Cię tryb. Aplikację możemy złożyć już tego samego dnia, którego wpłynie do nas Twoje zgłoszenie! 

Rodzaje wizy do Kanady

eTA

Przeznaczona dla wizyt w celach turystycznych, prywatnych i biznesowych.

Wiza do Kanady eTa jest wydawana jest na okres 5 lat. Opłata konsularna 7 CAD.

Wymagania

 • Skan paszportu. Kolorowa kopia pierwszej strony paszportu. Dokument musi być ważny minimum 6 miesięcy po zakończeniu podróży.
 • Wypełniony wniosek wizowy do Kanady

Cennik

Proste zasady bez żadnych “haczyków”. Jedyne dodatkowe opłaty jakie poniesiesz zlecając prace nam:

Standard

57 zł

 • Czas realizacji 3-4 dni

+ 7 CAD

Ekspres

97 zł

 • Czas realizacji 1-2 dni

+ 7 CAD

Zamów wizę online

Wyślij zgłoszenie a zajmiemy się resztą.

Jeśli potrzebujesz faktury, podaj dane do wystawienia dokumentu.

Wiza do Kanady – najważniejsze informacje

Konsulat Kanady nie wydaje standardowych wiz. Jeśli chcesz odwiedzić ten interesujący kraj drogą lotniczą, musisz uzyskać ETA – electronic travel authorization. Otrzymasz go w prosty sposób w ciągu kilku minut. W niektórych przypadkach może trwać kilka dni, kiedy urząd poprosi o dodatkowe dokumenty. Przepustka do Kanady nie jest wklejana do paszportu, jak to ma miejsce w przypadku wiz do innych krajów. Podczas odprawy paszportowej otrzymasz  wizę – pieczątkę wjazdową. Na takiej pieczątce będzie także określony termin, w którym możesz przebywać na terytorium Kanady.

Mając elektroniczną rejestrację wjazdu możesz:

 • odbyć fantastyczną wycieczkę turystyczną
 • odwiedzić rodzinę lub znajomych
 • umówić się na rozmowy i spotkania biznesowe
 • nawiązać nowe znajomości na targach lub konferencji

Nie możesz podejmować pracy. Warto o tym pamiętać.

Kanada: wiza eTa jest przyznawana jest na 5 lat. Musisz sprawdzić, czy masz ważny paszport na ten okres. Jeśli skończy się przed upływem tego okresu, to musisz starać się o nową wizę do Kanady.

Wymóg elektronicznej rejestracji wjazdu istnieje od 15 marca 2016 roku. Został wprowadzony w celu lepszej i skuteczniejszej rejestracji osób przyjeżdżających oraz usprawnieniu odprawy paszportowej i wizowej.


Wiza do Kanady krok po kroku

Estimate Cost : 70 PLN

Time Needed : 72 hours

Wiza do Kanady w kilku krokach

 1. Wypełnij wniosek wizowy

  Przygotuj formularz wizowy, dołącz skan paszportu. Wyślij na nasz adres e-mail.

 2. Opłać wizę

  Wyślemy rachunek. Przed złożeniem aplikacji prosimy o wpłatę. Razem z aplikacją musimy wnieść opłatę wizową.

 3. Twoja wiza jest gotowa

  Gotową wizę eTA wysyłamy na wskazany adres e-mail.

Tools
 • N/A
Materials
 • Wniosek i skan paszportu.

Wiza do Kanady – pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje wiza?

ETA czyli elektroniczna rejestracja kosztuje 7 dolarów kanadyjskich. Płatność odbywa się online i potrzebna jest karta kredytowa.

Czy muszę wysyłać paszport?

Nie jest to potrzebne. Wystarczy skan pierwszej strony z danymi osobowymi. Wiza wydawana jest w formie elektronicznej.

Mam już ważną e-wizę. Jednak co w przypadku, gdy zmieniam paszport?

Konieczna jest aplikacje o nową wizę. Każde zezwolenie przypisane jest do numeru paszportowego. Po przylocie skanowany jest paszport. Nie trzeba drukować wizę ETA. Zalecamy posiadanie ze sobą wydruku na wszelki wypadek.

Czy muszę mieć aTa, jeśli wjeżdżam do Kanady z terytorium Stanów Zjednoczonych?

Często klienci dopytują o to, czy potrzebują wizę kanadyjska, jeśli posiadają wizę amerykańska. Jeśli podróżujesz samolotem, to jak najbardziej taką rejestrację wjazdu należy posiadać. Co jednak w sytuacji, gdy do Kanady w celach turystycznych podróżujemy drogą lądową? Wówczas nie musisz posiadać niczego więcej ponad paszport ważny ponad 6 miesięcy z miejscem na wbicie kanadyjskiej pieczątki przez urzędnika celnego.

O jaką wizę muszę się starać jeśli chcę podjąć pracę?

Konieczna jest wiza pracownicza, o którą stara się pracodawca w Kanadzie. Dopiero po jej uzyskaniu można wyjechać do Kanady. Informacji sprawie tej procedury udzieli konsulat kanadyjski.

O jaką wizę aplikować na krótkie wakacje w Kanadzie?

Będzie Ci potrzebna wiza turystyczna do Kanady eTa. Należy wysłać do nas na adres e mail info@wizaserwis.pl skan pierwszej strony dokumentu podróżnego oraz wypełniony krótki formularz. W tytule wpisz “Kanada wiza – imię nazwisko“. Prosimy pamiętać o dołączeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych RODO.

Zanim wykupię bilet lotniczy chciałbym aplikować o wizę. Brak rezerwacji będzie problemem w takiej sytuacji?

Zalecamy kupić bilet i robić wiążące rezerwacje dopiero po uzyskaniu wizy, aby mieć pewność możliwości rozpoczęcia podróży. Do aplikacji wizowej rezerwacja nie jest potrzebna.

Jak długo czeka się na wizę turystyczną?

Na wizę turystyczną czekasz zazwyczaj 1-4 dni. Wydawane przez system elektroniczny i nie możemy przyspieszyć procedury.

Jak wygląda obecnie sytuacja w tym kraju? Czy jest tam bezpiecznie i planowanie wakacji z rodziną to obecnie dobry pomysł?

Aktualne informacje i zalecenia dotyczące podróży na przykład do Toronto można śledzić na oficjalnej stronie MSZ. 

Czy potrzebuję rezerwację hotelu, by dostać wizę?

Rezerwacja hotelowa nie jest wymagana do aplikacji o wizę do Kanady. Można zatrzymać się w dowolnym miejscu.

Planuję wybrać się do Toronto drogą lotniczą z Berlina. Czy muszę dopełnić jeszcze jakichś dodatkowych formalności, jeśli lot nie będzie z kraju mojego pochodzenia?

Nie ma znaczenia kraj wylotu. Planując przesiadki w trakcie podróży prosimy tylko pamiętać o ewentualnych wymaganiach wizowych w danym kraju. Jeśli chodzi o lot z Niemiec, to nic dodatkowo nie musisz przygotować.

WizaSerwis.pl – Wizy, apostille, legalizacje

Informacje o kraju

Kanada w ostatnim czasie stała się mekką dla wielu imigrantów, którzy są otwarci na nowe wyzwania i szukają swojego miejsca na świecie. Drugi co do wielkości kraj na świecie. Natomiast ilość mieszkańców jest mniejsza niż w Polsce. Można sobie łatwo wyobrazić, że powoduje to niewielką gęstość zaludnienia. Wiele miejsc w Kanadzie pozostaje ciągle nieodkryte a malownicze krajobrazy przyciągają wielu turystów. Jeśli lubisz dziewicze rejony i pociąga Cię dzika przyroda, to wizyta w tym północnoamerykańskim kraju powinna znaleźć się w Twoich planach.

Planujesz odwiedzić  piękne Toronto lub Vancouver? Chciałbyś zobaczyć na własne oczy krystalicznie czyste wody jezior Boya, Moraine, Louise lub Minnewanka? Marzysz o przejechaniu ponad 200 kilometrów malowniczej drogi wiodącej przez Góry Skaliste? Chciałbyś zobaczyć dwa przepiękne parki narodowe: Banff National Park i Jasper National Park? Kanada czeka na Ciebie! Wystarczy aplikować o wizę na wjazd, kupić bilet na samolot i można planować podróż do tego niesamowitego kraju.


Sprawdź tematy pokrewne

Legalizacja dokumentów do Kanady

Wiza do USA (sąsiad Kanady)

Wiza do Anglii (Królowa Wielkiej Brytanii jest monarchą Kanady)

Kanada: Wiza Schengen do Polski

Zaproszenie cudzoziemca do Polski z Kanady

Ambasada – pracownicza wiza do Kanady