Zamów kuriera do WizaSerwis.

W jaki sposób mogę zamówić kuriera?

Proponujemy bardzo wygodną opcję. Wystarczy, że klikniesz na poniższy link i będziesz przekierowany do Furgonetki, gdzie nadasz szybko przesyłkę.
Jest to tylko propozycja. Jeśli chcesz skorzystać z innego przewoźnika, wybierz najdogodniejszą opcję.

Nasz adres:
WizaSerwis Sp. z o.o.
ul. Senatorska 2;
00-075 Warszawa
Tel: +48 22 243 43 43 lub +48 600 401 500

Usługa odesłania dokumentów

  • Kurier w Polsce 29 zł
  • Kurier w UE – 290 zł
  • Reszta świata – 390 zł

W niektórych przypadkach kod dostarczenia przesyłki powoduje, że cena może ulec zmianie. Są to wewnętrzne cenniki firm kurierskich. Zawsze informujemy o innym koszcie przesyłki.

List od Zarządu:

Szanowni Państwo

Dokładamy wszelkich starań, aby usługi naszych partnerów były jak najlepsze. Wiele lat doświadczenia z tysiącami przesyłek pozwalają na dokonanie najlepszych wyborów jakie oferuje rynek. Odrzuciliśmy współpracę z najtańszymi operatorami, bo przy tak ważnych przesyłkach nie możemy pozwolić sobie na ryzyko kurierskie. Ale niekiedy droższa przesyłka nie daje 100% gwarancji zadowolenia z usługi.

Prosimy pamiętać, że nie jesteśmy firmą kurierską.

Nie możemy odpowiadać za ewentualne błędy innej firmy. Przygotowana przesyłka jest zawsze odpowiednio zapakowana, zabezpieczona i oznaczona. Odpowiadamy za dokumenty do momentu oddania je w ręce kuriera.

Jeśli proponowane rozwiązania nie są dla Państwa akceptowane, prosimy o wybór swojego kuriera. Zachęcamy także do wizyty w naszym biurze.

Bardzo dziękujemy za zrozumienie.

Zarząd firmy WizaSerwis Sp. z o.o.