Ambasada Birmy Myanmar w Berlinie

Sprawdź informacje o ambasadzie i wydziale konsularnym Ambasady Birmy (Myanmar) w Berlinie

Ambasada Birmy w Berlinie

Thielallee 19,
14195, Berlin
Tel +49 30 206 1570

Ambasada Birmy w Berlinie – informacje ogólne

Ambasada Birmy (Myanmar) w Berlinie mieści się przy ulicy Thielallee 19. Oferuje usługi konsularne związane z wyrobieniem wiz zarówno turystycznych, jak i biznesowych. Ten azjatycki kraj jest wciąż nieodkryty przez masową turystykę. Jest pięknym miejscem, którego nazwa może nie być dla Ciebie jednoznaczna, bowiem na przestrzeni ostatnich lat zmieniała się – Burma, Birma lub finalnie Myanmar.

Jakie są godziny pracy sekcji konsularnej?

Złożenia wniosków wizowych odbywają się od poniedziałku do piątku, w godzinach: 10.00 – 12.00. Odbiory paszportów mają miejsce również od poniedziałku do piątku, w godzinach 13:00 – 14:00

Czy przed złożeniem dokumentów w Ambasadzie Birmy (Myanmar) w Berlinie wymagane jest wcześniejsze umówienie?

Nie, umawianie się na wizytę w dziale konsularnym nie jest wymagane. Przed przyjazdem należy się zapoznać z aktualnymi godzinami otwarcia ambasady.

Legalizacja dokumentów do Birmy

Birma nie honoruje zapisów konwencji haskiej. Legalizacja dokumentów przeznaczonych do obrotu prawnego w Birmie musi być zrealizowana przez placówkę dyplomatyczną. Nie możesz skorzystać z uproszczonej procedury uzyskania klauzuli apostille.

Dokument musimy najpierw poświadczyć w MSZ a później w konsulacie Birmy.

Legalizujemy dokumenty do Birmy

Prywatny

117

+ opłaty urzędowe

Firmowy

147

+ opłata dla konsulatu

Ekspres **

297

+ koszty

* Opłata brutto w PLN dotyczy usługi wizyty w urzędzie a nie dokumentu. Maksymalnie 5 dokumentów. Za każdy kolejny 25 zł.

** Super ekspresowy tryb polega na złożeniu dokumentów w najszybszym możliwym terminie. Monitorowanie i przyspieszanie wydania decyzji.

Zamów legalizację dokumentów

Np. akt urodzenia, dokument handlowy itp.
Podaj więcej szczegółów - ilość dokumentów, wymagane tłumaczenie, dane do faktury itp.
Prosimy o zgodę na kontakt. Dane z formularza wykorzystujemy jedynie do przesłania odpowiedzi. Nigdy nie wysyłamy reklam, spamu i innych ofert.

Czy Polacy potrzebują wiz do Birmy (Myanmar)?

Obywatele wszystkich krajów muszą się ubiegać o wizę przed rozpoczęciem podróży do Birmy (Myanmar). Można to zrobić poprzez złożenie aplikacji wizowej w najbliższej placówce dyplomatycznej lub on-line. Opłaty wizowe są różne ze względu na rodzaj wizy, jej krotność i długość pobytu. Wizy przy pobytach turystycznych są wydawane jedynie, jako wizy jednokrotne. W konsulacie na wizę czeka się od jednego do dwóch tygodni. Na wizy aplikowane elektronicznie – do tygodnia. Ambasada pobiera opłatę za wizę w wysokości 40 euro (turystyczna) lub 50 euro (biznesowa). Za e-wizę płaci się 50 USD.

Jakie są opłaty konsularne do Birmy?

Rodzaj Opłata konsularna
Wiza biznesowa50
Wiza turystyczna 40
E-visa50
Legalizacja dokumentu25
Ceny w Euro

Ambasada Birmy w Berlinie


Tematy pokrewne

Legalizacja dokumentów do Chin

Uwierzytelnienie aktów urodzenia do Dubaju

Ambasada Palestyny – legalizacja dokumentów handlowych

Wizy krajowe do Polski