Skip to content

Białoruś bez wizy

Korzystając z tej opcji można wjechać jednie do Brześcia i do Grodna oraz drogą lotniczą do Mińska. Skorzystaj z okazji i zobacz kraj naszych sąsiadów.  Aby przekroczyć granicę Republiki Białorusi musisz posiadać:

 • ważny paszport
 • pozwolenie na wjazd
 • polisa
 • środki płatnicze ($24 na każdy dzień pobytu)

Wybierz tryb uzyskania pozwolenia:

Korzystając z tej opcji można wjechać jednie do Brześcia i do Grodna oraz drogą lotniczą do Mińska. Skorzystaj z okazji i zobacz kraj naszych sąsiadów.  Aby przekroczyć granicę Republiki Białorusi musisz posiadać:

 • ważny paszport
 • pozwolenie na wjazd
 • polisa
 • środki płatnicze ($24 na każdy dzień pobytu)

Wybierz tryb uzyskania pozwolenia:

Tryb uzyskania dokumentu:

musi obejmować Republikę Białoruską i być przynajmniej na 10 tys Euro
Product total
Options total
Grand total
musi obejmować Republikę Białoruską i być przynajmniej na 10 tys Euro
Product total
Options total
Grand total
ISBN- 5907471978225

WYMAGANIA:

1.
Skan paszportu

strona ze zdjęciem i danymi osoby aplikującej

2.
Wniosek

wypełniony komputerowo, wysłany do nas na email
https://wizaserwis.pl/wnioski/Bialorus-wjazd-bezwizowy_wniosek.pdf

Białoruś bez wizy

Skorzystaj z okazji ruchu bezwizowego. Teraz jest to możliwe. Jeśli interesuję Cię tradycyjna wiza na Białoruś, aplikuj o nią tak jak do tej pory:

Dlaczego warto odwiedzić Mińsk, czy Grodno?

Czy chcesz bez przeszkód podróżować i odkrywać najpiękniejsze zakątki Białorusi? A może interesują cię dłuższe odwiedziny u rodziny lub znajomych? Pięciodniowy pobyt może nie być dla Ciebie wystarczający. Ograniczenia dotyczące środka transportu i miejsca destynacji mogą pokrzyżować twój plan na wymarzone wakacje. Nie martw się, to wszystko nie musi być aż tak trudne. Dzięki pomocy naszej firmy wiza na Białoruś stanie się jedynie formalnością, bez nerwów i komplikacji. Pozwoli Ci odwiedzić wszystkie miejsca, o których marzyłeś.

Wiza na Białoruś – sprawdź nas

Szybko przekonasz się, że z naszym pośrednictwem oszczędzisz sobie i swoim bliskim niepotrzebnych nerwów. Przecież twój wyjazd ma być tylko czystą przyjemnością! Powierz nam swoje sprawy, a my zajmiemy się wszystkim i zminimalizujemy ryzyko napotkania przeszkód i nieprzyjemności podczas uzyskiwania wizy na Białoruś. Nasze doświadczenie pozwala nam na profesjonalną weryfikację dokumentów, co maksymalizuje szansę otrzymania pozytywnego rezultatu. Przekonaj się, że współpraca z nami przebiegnie bez problemu, a uzyskanie wizy stanie się jedynie formalnością, która nie przysporzy ci żadnych kłopotów, ani stresu.

A może podróżujesz na Białoruś w celach biznesowych? Nie przejmuj się procedurami wizowymi, skup się na swoich obowiązkach, a my zdobędziemy dla ciebie odpowiedni rodzaj dokumentu na Białoruś. Gwarantujemy indywidualne podejście do klienta, bierzemy pod uwagę napięte harmonogramy i staramy się współpracować tak, aby procedura aplikacji nie kolidowała z Twoimi innymi planami biznesowymi.

Przekonaj się, że współpraca z nami przebiegnie bez problemu, a uzyskanie odpowiedniego dokumentu stanie się jedynie formalnością, która nie przysporzy ci żadnych kłopotów, ani stresu. Zaplanuj już dziś największą przygodę swojego życia, ciesz się tym co przed Tobą.

Planuję odbyć podróż samolotem do Mińska, czy w takim przypadku muszę posiadać wizę na Białoruś?

Na mocy Dekretu Prezydenta Republiki Białoruś z dnia 24 lipca 2018 roku Nr.295. O zmianie dekretu Prezydenta Republiki Białorusi Nr.8 z dnia 9 stycznia 2017 roku. O wprowadzeniu bezwizowego trybu wjazdu i wyjazdu cudzoziemców z dniem 27 lipca 2018 roku. Wprowadza się możliwość bezwizowej podróży na terytorium Republiki Białoruś na termin nie więcej niż trzydzieści dób wyłącznie przez przejście graniczne “Lotnisko Narodowe “Mińsk” dla obywateli 74 państw, w tym Rzeczypospolitej Polskiej. Nowe przepisy dotyczą tylko osób podróżujących samolotami w obie strony (przylot i odlot z lotniska “Mińsk”). Ruch bezwizowy nie obejmuje osób przylatujących do Białorusi samolotami z Rosji, oraz osób, planujących wylecieć na teren Rosji. Te loty są traktowane, jako wewnętrzne, nie są objęte kontrolą graniczną.

Czy odbywając podróż na podstawie ruchu bezwizowego do Mińska można podróżować po całym terytorium Białorusi?

Tak, o ile spełnia się wszystkie warunki wymienione w poprzednim punkcie, to możesz odwiedzić znajomych lub partnerów biznesowych na podstawie przepustki. W innym przypadku będzie potrzebna tradycyjna wiza na Białoruś.

Chciałabym na parę dni wyjechać do Grodna lub Brześcia na Białorusi. Czy muszę posiadać wizę?

Jeżeli pobyt nie będzie dłuższy niż 15 dni, wiza nie jest wymagana. W takim przypadku trzeba posiadać:

 • pozwolenie na podróż na terytorium Grodna Brześcia, które jest wystawiane przez białoruskie biuro podróży. Możemy pomóc w jego uzyskaniu.
 • paszport w oryginale
 • polisa ubezpieczeniowa na okres pobytu. Możemy pomóc w uzyskaniu
 • środki finansowe na pobyt na Białorusi( przynajmniej 24 Euro na każdą dobę podróży)

Czy każdym przejściem granicznym mogę wjechać na podstawie ruchu bezwizego do strefy Grodna lub Brześcia?

Możesz wjechać jedynie wyznaczonymi przejściami granicznymi: Bobrowniki-Berestowica; Kuźnica Białostocka-Bruzgi; Terespol-Brześć; Sławatycze-Domaczewo; Połowce-Pieszczatka;Białowieża-Piererow (wyłącznie ruch pieszy i rowerowy); Švendubrė-Privalka (z Litwą); Raigardas-Privalka (przejście graniczne z Litwą); Soleczniki-Bieniakonie (Litwa); Rudawka – Lesnaja (ruch wodny, pieszy, rowerowy), kolejowe przejścia graniczne Kuźnica Białostocka-Bruzgi i Terespol-Brześć, oraz porty lotnicze w Grodnie i w Brześciu.

Czy będąc w Grodnie/ Brześciu na ruchu bezwizowym, mogę pojechać do Mińska?

Nie, ponieważ ta opcja dotyczy tylko następujących regionów i tylko po nich można się poruszać:
miasto Grodno, rejon grodzieński, rejon brzostowicki, rejon wołkowyski, rejon woronowski, rejon lidzki, rejon świsłocki, rejon szczuczyński oraz miasto Brześć, rejon brzeski, rejon żabinkowski, rejon kamieniecki, rejon prużański.

Czy każde ubezpieczenie jest honorowane na wjazd bezwizowy?

Polisa musi być na przynajmniej 10000 Euro, obejmować Białoruś, być na cały okres pobytu w danym regionie i co najważniejsze musi być w języku rosyjskim lub białoruskim.

Czy na Białorusi jest obowiązek meldunkowy?

Trzeba się zameldować w organie meldunkowym w miejscu gdzie się przebywa, jeśli pobyt będzie powyżej 5 dni.

Sprawdź także inne pośrednictwo wizowe i apostille:

Białoruś

Rosja e-wiza

Rosja

Wiza Schengen do Polski

Zaproszenie dla cudzoziemca

Legalizacja dokumentu prywatnego

Ambasada Białorusi

Ambasada Francji

Ambasada Ghany

Ambasada Kambodży

Wietnam e-wiza