Wiza do ZEA (Dubaju) – Zjednoczone Emiraty Arabskie

Polacy oraz wiele innych narodowości otrzyma wizę do Dubaju na granicy. Sprawdź listę poniżej. Jeśli posiadasz paszport wymagający wizy, aplikuj z nami.

Jesteśmy rekomendowanym biurem współpracującym z liniami Emirates i Ambasadą ZEA w Warszawie.

Rodzaje wiz do Dubaju (ZEA)

  • Turystyczna – Promesa wizowa ważna 60 dni od daty wydania. Pobyt na miejscu max 30 dni. Czas oczekiwania ok 4-7 dni roboczych. Opłata 160 USD.
Wiza do ZEA - video

Zamów wizę do Dubaju (ZEA)

Wnosimy opłatę firmową kartą.

My opłacamy. Nie ryzykujesz podając swoje dane do płatności.

3 pakiety.

Wybierz odpowiedni tryb uzyskania wizy dla Ciebie.

Od A do Z.

Wysyłasz wniosek i załączniki i nie martwisz się o nic. Bez martwienia się o poprawność wypełnionego wniosku. Bez śledzenia przebiegu procedury.

W kolejnym kroku wypełnisz krótki formularz i otrzymasz pełne informacje, jak przygotować dokumenty do uzyskania wizy.

Wiza do Dubaju krok po kroku

Zgłoszenie online.
Prosimy o przesłanie zgłoszenia, od tego rozpoczynamy pracę. Pomaga to uporządkować proces i znacznie go przyspieszyć. Prosimy kliknąć przycisk „Zamów wizę”.

Potwierdzenie, weryfikacja i proforma.
Na podany w zgłoszeniu adres e-mail prześlemy dalsze informacje wraz z proformą. Prosimy także o dokonanie wpłaty. Sprawdzamy poprawność wniosku i załączników, a następnie potwierdzamy przyjęcie zlecenia.

Aplikacja o wizę
Przystępujemy do pracy nad wnioskiem o wizę. W zależności od wybranego pakietu i sytuacji działamy niezwłocznie lub po wcześniejszej konsultacji.

Wiza gotowa.
Na wskazany adres e-mail przesyłamy gotową wizę wraz z instrukcjami.

Wiza lub zwrot pieniędzy.

Proces objęty programem gwarantującym uzyskanie wizy lub pełnym zwrotem środków w przypadku odmowy lub przedłużenia terminu wydania wizy.
Więcej szczegółów na temat programu.

Ile kosztuje wiza?

Podstawowy

Z wyprzedzeniem w przystępnej cenie.

147

Czas realizacji 18 dni.

Polski wniosek wizowy

Opłacamy wizę kartą.

Gotową wizę wysyłamy na e-mail.

Opłata wizowa 160 USD. (14 dniowa), 200 USD na 30 dni.

Standardowy

Komfortowo, szybko i sprawnie.

297

Czas 8 dni.

Polski wniosek wizowy

Opłacamy wizę kartą.

Gotową wizę wyślemy na e-mail.

Weryfikacja dokumentów

Rezerwacje biletów lotniczych i hoteli *

Graficzna obróbka skanów

Opłata za wizę 160 USD. lub 200 USD.

* dodatkowo płatne

Super VIP

Najszybciej, najwięcej, w klasie biznes.

497

Czas 1-4 dni.

Polski wniosek wizowy

Opłacamy wizę kartą.

Gotową wizę wyślemy na e-mail.

Weryfikacja dokumentów

Rezerwacje biletów lotniczych i hoteli *

Graficzna obróbka skanów

30 minutowa indywidualna konsultacja

Powiadomienia o statusie sprawy

Sprawdzanie statusów w weekendy

Kontakt bezpośrednio z firmą kraju docelowego przy przygotowaniu dokumentów

Opłata za wizę 160 USD. lub 200 USD.

* dodatkowo płatne

Wymagania

  • Skan paszportu pierwszej strony z danymi osoby aplikującej.
  • Zdjęcie paszportowe – skan dobrej jakości fotografii. Nie ma specjalnych wymagań technicznych.
  • Bilet lotniczy i rezerwacja hotelu. Informacje o locie i miejscu pobytu. Mogą być jedynie deklarowane i przybliżone.
  • Zgoda RODO

Robisz biznes z Emiratami Arabskimi?

Sprawdź nasze inne usługi, które mogą pomoc w sprawach biznesowych:

Pomagamy w biznesie.

Sprawdź, jak możemy pomóc w Twoim biznesie. Poniżej znajdziesz przygotowane materiały rozszerzające.

Prowadzisz firmę lub jesteś osobą odpowiedzialną za sprawy wizowe i legalizacji dokumentów w Waszej organizacji? Zobacz co więcej możemy zrobić.

Bezpłatna konsultacja

Dodatkowe usługi dla biznesu

Zaproszenie dla cudzoziemca

Zezwolenie na pracę

KRS z klauzulą apostille

Zaświadczenie o niekaralności

Jeszcze za wcześnie na decyzje?

Jeśli jeszcze poszukujecie Państwa informacji, proponujemy pobrać wymagania a decyzję odłożyć na dalszy termin.

Wiza do Dubaju – najważniejsze informacje

Czy obywatele Polski potrzebują wizy do Dubaju (ZEA)?

Polacy nie potrzebują wizy do Zjednoczonych Emiratów Arabskich od marca 2014, jeżeli pobyt nie będzie dłuższy niż 90 dni w ciągu 180 dni. Pobyt liczy się od daty wjazdu. Pieczątkę wjazdową otrzymuje się na lotnisku w Dubaju.

Jak wygląda wiza do ZEA?

Wzór wizy do Dubaju (ZEA)

Wiza do Dubaju dla Polaków na granicy

Większość osób wybierająca Emiraty Arabskie, jako miejsce spędzenia wakacyjnego wypoczynku, kieruje się przede wszystkim gwarancją dobrej pogody. W końcu w Dubaju słońca znajdziemy pod dostatkiem, a nawet z nadwyżką… Jednak, mimo że wysokie temperatury i bezchmurne niebo mogą stanowić najlepszą reklamę dla emiratu, to nie są to jego jedyne atuty. Oferta turystyczna Bliskiego Wschodu z dnia na dzień zyskuje na atrakcyjności, a Arabowie niemal stają na głowie by zadowolić najwybredniejsze gusta swoich gości. Dziś przyjrzyjmy się, co można robić w Dubaju, kiedy przebywanie na słońcu nas znudzi lub, o ironio, słońca zabraknie (choć ostatnia opcja rzeczywiście wydaje się mało prawdopodobna, bo wspaniała pogoda trwa tam przez wiele miesięcy).

Zacznijmy od klasyka, który pojawia się już w każdym przewodniku po Dubaju. Pierwszym miejscem jest osławiony Ski Dubai, czyli wyciąg narciarski w pomieszczeniu, oraz lodowisko w Dubai Mall. Jeśli po wizytach w tych miejscach jeszcze nie zdążyliśmy zatęsknić za leżakowaniem na złocistej plaży to znak, że oferta arabskich przewodników skierowana jest do nas.

Wiza do Dubaju (Zjednoczone Emiraty Arabskie))
WizaSerwis.pl – Dubaj

Wiza do Dubaju (ZEA) – pytania i odpowiedzi

Wizy do ZEA. Wiza do Dubaju.

Zjednoczone Emiraty Arabskie są pustynnym krajem położonym na Półwyspie Arabskim. Otaczają go wody Zatoki Perskiej i Omańskiej. Jest to bardzo młody kraj, ponieważ powstał w 1971 roku. ZEA składają się z 7 emiratów : Abu Dhabi, Dubaju, Sharjah, Ajmanu, Umm al Quwain, Ras al Khaimah oraz Fujairah. Zjednoczone Emiraty Arabskie graniczą z Arabią Saudyjską i Omanem. Stolicą kraju jest Abu Dhabi. Wiza do Dubaju potrzebna jest posiadaczom niektórych paszportów. Lista krajów prezentujemy na dole strony. Więcej informacji na stronie ambasady ZEA w Polsce.

Sprawdź dane adresowe Ambasady ZEA w Polsce.

Czy na paszporcie tymczasowym można wjechać do ZEA?

Zjednoczone Emiraty Arabskie nie uznają paszportów tymczasowych i na ich podstawie nie zostanie się wpuszczonym na teren kraju. Nie uda się uzyskać wizy do Dubaju na paszport tymczasowy w przypadku obcokrajowca.

Czy muszę mieć wykupiony bilet lotniczy i rezerwację hotelową aby starać się o wizę do Dubaju?

Nie musisz kupować biletu ani rezerwować hotelu aby starać się o wizę. Wystarczą wstępne rezerwacje lub informacje, w jakim okresie ma nastąpić podróż.

Czy muszę mieć wizę, gdy lecę przez Dubaj?

Nie. Wiza do Dubaju nie jest wymagana nawet w przypadku lotu tranzytowego. Natomiast musisz sprawdzić czy nie będziesz zmieniać lotniska i nie masz paszportu tymczasowego.

Chcę wyjechać do pracy do ZEA – czy mogą Państwo pomóc w uzyskaniu wizy?

W przypadku takiej wizy nie możemy pomóc. O wizę pracowniczną występuje pracodawca do Urzędu Imigracyjnego w Państwa imieniu.

Na jaki okres wydawana jest wiza do ZEA?

Wiza jest ważna 60 dni od chwili wydania. W tym okresie należy wjechać do Zjednoczonych Emiratów Arabskich i można przebywać na miejscu przez 30 dni. Istnieją inne rodzaje wiz do Dubaju, ale turystyczne są najczęściej wydawanymi wizami do ZEA. Sprawdź wszystkie informacje i procedury przed zaplanowaniem podróży.


Mission… Possible?

Masz ochotę wcielić się w postać Toma Cruise’a z Mision Impossible? Lubisz gry taktyczne i bieganie z karabinem laserowym? Jeśli odpowiedziałeś choć raz „tak” i masz ochotę sprawdzić się w roli tajnego agenta to znaczy, że rozrywka oferowana w Laserdrome jest idealna dla Ciebie. Kryta hala, w której rozgrywają się szpiegowskie gry znajduje się w kompleksie Dubai Autodrome – torze wyścigowym w Dubaju.

Gry odbywają się w drużynach, w których skład wchodzi co najwyżej 10 osób. Można wybrać jedną z wielu gier taktycznych opierających się na realiach świata średniowiecznego. Gracz zostaje wyposażony w pistolet laserowy i kamizelkę ochronną, nadaje mu się imię bohatera i kolor drużyny. Następnie ma kilka minut na nauczenie reguł i ustalenie strategii. Gasną światła, gra się rozpoczyna, a ciemności wśród dymu i muzyki rozjaśniają jedynie „śmiertelne” lasery wroga.

Dzień w muzeum

Teraz już spokojniej, choć nie znaczy, że mniej ciekawie. W końcu muzeum nie oznacza nudy zwłaszcza, jeśli mamy na myśli nowoczesne muzea, które znajdują się w ZEA. Warto przecież dowiedzieć się czegoś o kraju, w którym przebywamy. Oto pięć z nich, które naprawdę warto odwiedzić:

  • Qasr Al Hosn Museum (wejście: darmowe) – poznamy tu losy władców Abu Zabi, rządzących na przestrzeni wieków począwszy od 1795 roku do 1996.
  • Fujairah Museum (wejście: 5 AED) – pokazuje eksponaty archeologiczne i prezentuje dziedzictwo pierwotnych mieszkańców regionu.
  • Umm al Quwain Museum (wejście: od 15 roku życia 4 AED) – daje wgląd w historię regionu.
  • Muzeum Sharjah islamskiej cywilizacji (wejście: 5 AED dla dorosłych, dla rodziny 10 AED) – prezentuje rzadkie eksponaty od czasu pojawienia się islamu do współczesności.
  • Muzeum Dubaju (wejście: dla dzieci poniżej 6 roku życia 1 AED, od 6 roku życia 3 AED) – znajduje się w Al Fahidi Fort w Bur Dubai. Między innymi można tam obejrzeć cenne eksponaty wydobyte z grobów sprzed 4000 lat.

Kraje które nie potrzebują wizy do ZEA do 30 dni pobytu:

Andora, Australia, Brunei, Chiny, Hongkong, Irlandia, Japonia, Kanada, Kazachstan, Makau, Malezja, Mauritius, Monako, Nowa Zelandia, San Marino, Singapur, Stany Zjednoczone, Ukraina, Watykan, Wielka Brytania i Irlandia Północna

Kraje które nie potrzebują wizy do ZEA do 90 dni pobytu:

Belgia, Brazylia, Bułgaria, Chile, Chorwacja, Cypr, Czarnogóra, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Kiribati, Korea Południowa, Kostaryka, Liechtenstein, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Malediwy, Malta, Nauru, Niemcy, Norwegia, Paragwaj, Polska, Portugalia, Salwador, Serbia, Seszele, Słowacja, Słowenia, Szwajcaria, Szwecja, Urugwaj, Wyspy Salomona

Kraje które nie potrzebują wizy do Dubaju (ZEA) do 180 dni pobytu:

Meksyk


Sprawdź tematy pokrewne