Wiza do ZEA (Dubaju) – Zjednoczone Emiraty Arabskie

Polacy oraz wiele innych narodowości otrzyma wizę do Dubaju na granicy. Sprawdź listę poniżej. Jeśli posiadasz paszport wymagający wizy, aplikuj z nami.

Jesteśmy rekomendowanym biurem współpracującym z liniami Emirates i Ambasadą ZEA w Warszawie.

Rodzaje wiz do Dubaju (ZEA)

Turystyczna

Promesa wizowa ważna 60 dni od daty wydania. Pobyt na miejscu max 30 dni. Wszystkie opłaty zawarte w cenie. Czas oczekiwania ok 4-7 dni roboczych.

Opłata 597 zł

Od niedawna wymagane obowiązkowe ubezpieczenie w cenie około 130 AED.

Wymagania

 • Skan paszportu pierwszej strony z danymi osoby aplikującej.
 • Zdjęcie paszportowe – skan dobrej jakości fotografii. Nie ma specjalnych wymagań technicznych.
 • Bilet lotniczy i rezerwacja hotelu. Informacje o locie i miejscu pobytu. Mogą być jedynie deklarowane i przybliżone.
 • Zgoda RODO

Cennik

Proste zasady bez żadnych “haczyków”. Jedyne dodatkowe opłaty jakie poniesiesz zlecając prace nam:

Standard

597 zł

 • Czas realizacji 4-6 dni roboczych

+ ubezpieczenie

Ekspres

997 zł

 • Czas realizacji 1-2 dni robocze

+ obowiązkowa polisa

Czas oczekiwania w dniach roboczych uwzględniając dni wolne w Polsce i ZEA.

Zamów wizę online

Pomożemy wybrać odpowiedni rodzaj, jeśli nie masz pewności.
W przypadku kilku osób, zapytaj o niższą cenę!
Podaj więcej szczegółów - data wyjazdu, długość pobytu, dane do faktury itp.
Prosimy o zgodę na kontakt. Dane z formularza wykorzystujemy jedynie do przesłania odpowiedzi. Nigdy nie wysyłamy reklam, spamu i innych ofert.

Wiza do Dubaju – najważniejsze informacje

Czy obywatele Polski potrzebują wizy do Dubaju (ZEA)?

Polacy nie potrzebują wizy do Zjednoczonych Emiratów Arabskich od marca 2014, jeżeli pobyt nie będzie dłuższy niż 90 dni w ciągu 180 dni. Pobyt liczy się od daty wjazdu. Pieczątkę wjazdową otrzymuje się na lotnisku w Dubaju.


Wiza do Dubaju (ZEA) – pytania i odpowiedzi

Wizy do ZEA. Wiza do Dubaju.

Zjednoczone Emiraty Arabskie są pustynnym krajem położonym na Półwyspie Arabskim. Otaczają go wody Zatoki Perskiej i Omańskiej. Jest to bardzo młody kraj, ponieważ powstał w 1971 roku. ZEA składają się z 7 emiratów : Abu Dhabi, Dubaju, Sharjah, Ajmanu, Umm al Quwain, Ras al Khaimah oraz Fujairah. Zjednoczone Emiraty Arabskie graniczą z Arabią Saudyjską i Omanem. Stolicą kraju jest Abu Dhabi. Wiza do Dubaju potrzebna jest posiadaczom niektórych paszportów. Lista krajów prezentujemy na dole strony. Więcej informacji na stronie ambasady ZEA w Polsce.

Sprawdź dane adresowe Ambasady ZEA w Polsce.

Czy na paszporcie tymczasowym można wjechać do ZEA?

Zjednoczone Emiraty Arabskie nie uznają paszportów tymczasowych i na ich podstawie nie zostanie się wpuszczonym na teren kraju. Nie uda się uzyskać wizy do Dubaju na paszport tymczasowy w przypadku obcokrajowca.

Czy muszę mieć wykupiony bilet lotniczy i rezerwację hotelową aby starać się o wizę do Dubaju?

Nie musisz kupować biletu ani rezerwować hotelu aby starać się o wizę. Wystarczą wstępne rezerwacje lub informacje, w jakim okresie ma nastąpić podróż.

Czy muszę mieć wizę, gdy lecę przez Dubaj?

Nie. Wiza do Dubaju nie jest wymagana nawet w przypadku lotu tranzytowego. Natomiast musisz sprawdzić czy nie będziesz zmieniać lotniska i nie masz paszportu tymczasowego.

Chcę wyjechać do pracy do ZEA – czy mogą Państwo pomóc w uzyskaniu wizy?

W przypadku takiej wizy nie możemy pomóc. O wizę pracowniczną występuje pracodawca do Urzędu Imigracyjnego w Państwa imieniu.

Na jaki okres wydawana jest wiza do ZEA?

Wiza jest ważna 60 dni od chwili wydania. W tym okresie należy wjechać do Zjednoczonych Emiratów Arabskich i można przebywać na miejscu przez 30 dni. Istnieją inne rodzaje wiz do Dubaju, ale turystyczne są najczęściej wydawanymi wizami do ZEA. Sprawdź wszystkie informacje i procedury przed zaplanowaniem podróży.

WizaSerwis.pl – Dubaj

Wiza do Dubaju dla Polaków na granicy

Większość osób wybierająca Emiraty Arabskie, jako miejsce spędzenia wakacyjnego wypoczynku, kieruje się przede wszystkim gwarancją dobrej pogody. W końcu w Dubaju słońca znajdziemy pod dostatkiem, a nawet z nadwyżką… Jednak, mimo że wysokie temperatury i bezchmurne niebo mogą stanowić najlepszą reklamę dla emiratu, to nie są to jego jedyne atuty. Oferta turystyczna Bliskiego Wschodu z dnia na dzień zyskuje na atrakcyjności, a Arabowie niemal stają na głowie by zadowolić najwybredniejsze gusta swoich gości. Dziś przyjrzyjmy się, co można robić w Dubaju, kiedy przebywanie na słońcu nas znudzi lub, o ironio, słońca zabraknie (choć ostatnia opcja rzeczywiście wydaje się mało prawdopodobna, bo wspaniała pogoda trwa tam przez wiele miesięcy).

Zacznijmy od klasyka, który pojawia się już w każdym przewodniku po Dubaju. Pierwszym miejscem jest osławiony Ski Dubai, czyli wyciąg narciarski w pomieszczeniu, oraz lodowisko w Dubai Mall. Jeśli po wizytach w tych miejscach jeszcze nie zdążyliśmy zatęsknić za leżakowaniem na złocistej plaży to znak, że oferta arabskich przewodników skierowana jest do nas.

Mission… Possible?

Masz ochotę wcielić się w postać Toma Cruise’a z Mision Impossible? Lubisz gry taktyczne i bieganie z karabinem laserowym? Jeśli odpowiedziałeś choć raz „tak” i masz ochotę sprawdzić się w roli tajnego agenta to znaczy, że rozrywka oferowana w Laserdrome jest idealna dla Ciebie. Kryta hala, w której rozgrywają się szpiegowskie gry znajduje się w kompleksie Dubai Autodrome – torze wyścigowym w Dubaju.

Gry odbywają się w drużynach, w których skład wchodzi co najwyżej 10 osób. Można wybrać jedną z wielu gier taktycznych opierających się na realiach świata średniowiecznego. Gracz zostaje wyposażony w pistolet laserowy i kamizelkę ochronną, nadaje mu się imię bohatera i kolor drużyny. Następnie ma kilka minut na nauczenie reguł i ustalenie strategii. Gasną światła, gra się rozpoczyna, a ciemności wśród dymu i muzyki rozjaśniają jedynie „śmiertelne” lasery wroga.

Dzień w muzeum

Teraz już spokojniej, choć nie znaczy, że mniej ciekawie. W końcu muzeum nie oznacza nudy zwłaszcza, jeśli mamy na myśli nowoczesne muzea, które znajdują się w ZEA. Warto przecież dowiedzieć się czegoś o kraju, w którym przebywamy. Oto pięć z nich, które naprawdę warto odwiedzić:

– Qasr Al Hosn Museum (wejście: darmowe) – poznamy tu losy władców Abu Zabi, rządzących na przestrzeni wieków począwszy od 1795 roku do 1996.

– Fujairah Museum (wejście: 5 AED) – pokazuje eksponaty archeologiczne i prezentuje dziedzictwo pierwotnych mieszkańców regionu.

– Umm al Quwain Museum (wejście: od 15 roku życia 4 AED) – daje wgląd w historię regionu.

– Muzeum Sharjah islamskiej cywilizacji (wejście: 5 AED dla dorosłych, dla rodziny 10 AED) – prezentuje rzadkie eksponaty od czasu pojawienia się islamu do współczesności.

– Muzeum Dubaju (wejście: dla dzieci poniżej 6 roku życia 1 AED, od 6 roku życia 3 AED) – znajduje się w Al Fahidi Fort w Bur Dubai. Między innymi można tam obejrzeć cenne eksponaty wydobyte z grobów sprzed 4000 lat.

Kraje które nie potrzebują wizy do ZEA do 30 dni pobytu:

 1. Andora
 2. Australia
 3. Brunei
 4. Chiny
 5. Hongkong
 6. Irlandia
 7. Japonia
 8. Kanada
 9. Kazachstan
 10. Makau
 11. Malezja
 12. Mauritius
 13. Monako
 14. Nowa Zelandia
 15. San Marino
 16. Singapur
 17. Stany Zjednoczone
 18. Ukraina
 19. Watykan
 20. Wielka Brytania i Irlandia Północna

Kraje które nie potrzebują wizy do ZEA do 90 dni pobytu:

 1. Belgia
 2. Brazylia
 3. Bułgaria
 4. Chile
 5. Chorwacja
 6. Cypr
 7. Czarnogóra
 8. Czechy
 9. Dania
 10. Estonia
 11. Finlandia
 12. Francja
 13. Grecja
 14. Hiszpania
 15. Holandia
 16. Kiribati
 17. Korea Południowa
 18. Kostaryka
 19. Liechtenstein
 20. Litwa
 21. Luksemburg
 22. Łotwa
 23. Malediwy
 24. Malta
 25. Nauru
 26. Niemcy
 27. Norwegia
 28. Paragwaj
 29. Polska
 30. Portugalia
 31. Salwador
 32. Serbia
 33. Seszele
 34. Słowacja
 35. Słowenia
 36. Szwajcaria
 37. Szwecja
 38. Urugwaj
 39. Wyspy Salomona

Kraje które nie potrzebują wizy do Dubaju (ZEA) do 180 dni pobytu:

 1. Meksyk

Sprawdź tematy pokrewne

Anglia (Wielka Brytania)

Ambasada Zjednoczonych Emiratów Arabskich

Legalizacja dokumentów do Dubaju

Sprawy biznesowe – dystrybucja w Dubaju