Voucher do Rosji

Voucher turystyczny i rezerwacja hotelowa to nie jest to samo. Voucher jest to dokument na specjalnym druku, który wystawia firma turystyczna w Rosji. Jest wymagany do uzyskania wizy turystycznej do Rosji.

Wymagania

Cennik

Proste zasady bez żadnych “haczyków”.

Standard

77 zł

  • Czas realizacji 3 dni robocze

Ekspres

127 zł

  • Czas realizacji 1-2 dni robocze

Zamów voucher do Rosji online

Podaj więcej szczegółów np. ilość, dane do faktury itp.
Prosimy o zgodę na kontakt. Dane z formularza wykorzystujemy jedynie do przesłania odpowiedzi. Nigdy nie wysyłamy reklam, spamu i innych ofert.

Voucher potrzebny jest do wizy turystycznej do Rosji. Jakie jeszcze trzeba spełnić wymagania?

Wiza turystyczna do Rosji jest przeznaczona dla osób, które chcą zwiedzać Rosję, udają się na odpoczynek i rekreację lub wycieczkę zorganizowaną przez biuro podróży. Może być jednokrotna lub dwukrotnego wjazdu, a jeden pobyt nie może przekroczyć 30 dni.  Trzeba wziąć pod uwagę, że wizy dwukrotnego wjazdu są bardzo rzadko wydawane i trzeba dość mocno uargumentować, że taki rodzaj jest nam naprawdę niezbędny.

Jeżeli planujesz pobyt w Rosji powyżej 13 dni, musisz przedstawić potwierdzoną i opłaconą rezerwację hotelową. Wstępne rezerwacje nie są akceptowane.

W przypadku wiz biznesowych wymagane jest zaproszenie. Możemy pomóc w uzyskaniu zaproszenia urzędowego do wizy rosyjskiej.

Voucher do Rosji – pytania i odpowiedzi

Dokumenty potrzebne do uzyskania wizy do Rosji:

  • paszport ważny przynajmniej pół roku od zakończenia ważności wizy. Koniecznie powinien mieć przynajmniej dwie wolne strony obok siebie;
  • wypełniona i podpisana aplikacja wizowa. Sprawdź jak wypełnić wniosek wizowy do Rosji;
  • zdjęcie biometryczne – twarzą na wprost, na białym tle, twarz zajmuje 70% zdjęcia (takie samo, jak do obecnych paszportów). Uwaga! Nie może być starsze niż pół roku!
  • Voucher do Rosji. Dołączasz do wniosku wizowego i reszty dokumentów;
  • ubezpieczenie na okres pobytu w Rosji o wartości minimum 30,000 Euro. Polisa musi obejmować całą Rosję. Jeżeli posiadasz polisę np. tylko na terytorium Europy, to takiego ubezpieczenia konsulat nie zaakceptuje.

Więcej szczegółów na temat procedur i wiz do Rosji znajdziesz na naszej stronie.

Sprawdź tematy pokrewne

Legalizacja dokumentów do Rosji

Wiza do Białorusi

Jak wypełnić wniosek do wizy do Rosji

Ambasada Rosji w Polsce