Voucher do Rosji

Voucher turystyczny i rezerwacja hotelowa to nie jest to samo. Voucher jest to dokument na specjalnym druku, który wystawia firma turystyczna w Rosji. Jest wymagany do uzyskania wizy turystycznej do Rosji.

Wymagania

Ile kosztuje voucher?

Standard

77 zł

Czas realizacji 3 dni

Ekspres

127 zł

Czas realizacji 1-2 dni

Zamów voucher do Rosji

Wypełnij dane a w kolejnym kroku otrzymasz pełne informacje, jak przygotować dokumenty. Poprowadzimy Cię krok po kroku.

Dokument – Voucher do Rosji
Zgoda RODO
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę WizaSerwis Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do przedstawienia szczegółowej oferty związanej z zapytaniem.

Voucher potrzebny jest do wizy turystycznej do Rosji. Jakie jeszcze trzeba spełnić wymagania?

Wiza turystyczna do Rosji jest przeznaczona dla osób, które chcą zwiedzać Rosję, udają się na odpoczynek i rekreację lub wycieczkę zorganizowaną przez biuro podróży. Może być jednokrotna lub dwukrotnego wjazdu, a jeden pobyt nie może przekroczyć 30 dni.  Trzeba wziąć pod uwagę, że wizy dwukrotnego wjazdu są bardzo rzadko wydawane i trzeba dość mocno uargumentować, że taki rodzaj jest nam naprawdę niezbędny.

Jeżeli planujesz pobyt w Rosji powyżej 13 dni, musisz przedstawić potwierdzoną i opłaconą rezerwację hotelową. Wstępne rezerwacje nie są akceptowane.

W przypadku wiz biznesowych wymagane jest zaproszenie. Możemy pomóc w uzyskaniu zaproszenia urzędowego do wizy rosyjskiej.

Voucher do Rosji – pytania i odpowiedzi

Dokumenty potrzebne do uzyskania wizy do Rosji:

  • paszport ważny przynajmniej pół roku od zakończenia ważności wizy. Koniecznie powinien mieć przynajmniej dwie wolne strony obok siebie;
  • wypełniona i podpisana aplikacja wizowa. Sprawdź jak wypełnić wniosek wizowy do Rosji;
  • zdjęcie biometryczne – twarzą na wprost, na białym tle, twarz zajmuje 70% zdjęcia (takie samo, jak do obecnych paszportów). Uwaga! Nie może być starsze niż pół roku!
  • Voucher do Rosji. Dołączasz do wniosku wizowego i reszty dokumentów;
  • ubezpieczenie na okres pobytu w Rosji o wartości minimum 30,000 Euro. Polisa musi obejmować całą Rosję. Jeżeli posiadasz polisę np. tylko na terytorium Europy, to takiego ubezpieczenia konsulat nie zaakceptuje.

Więcej szczegółów na temat procedur i wiz do Rosji znajdziesz na naszej stronie.

Sprawdź tematy pokrewne