Zaproszenie do Rosji do wizy biznesowej

Ubiegasz się o wizę biznesową i potrzebujesz zaproszenie do Rosji?

Zaproszenie do Rosji do wizy biznesowej jest niezbędne, jeśli starasz się o ten rodzaj wiz. Firma, którą zamierzasz odwiedzić nie będzie miała możliwości wystawienia Ci zaproszenia do Rosji zgodnego z wymogami konsulatu Federacji Rosyjskiej?

Pomożemy Ci uzyskać stosowny dokument, aby otrzymanie wizy biznesowej do Rosji było możliwe. Prosimy o uzupełnienie poniższego formularza on-line. Zajmie Ci to tylko kilka minut. Wszystkie niezbędne do jego uzyskania informacje zostaną automatycznie przesłane do naszego działu zajmującego się tym kierunkiem wizowym.

  • Czas oczekiwania na zaproszenie do biznesowej wizy rosyjskiej w trybie standardowym wynosi około miesiąca.
  • Na podstawie naszego zaproszenia można aplikować o wizę biznesową do Rosji jedno-, dwu- lub wielokrotną. Zaproszenie jest ważne na konkretne daty – takie same należy wpisać we wniosku wizowym do Rosji. Podane daty będą widoczne na wizie, jako daty jej ważności. Prosimy więc o przemyślane wpisywanie terminu planowanego wyjazdu.
  • Celem wyjazdu na wizie biznesowej, którą można uzyskać na podstawie wystawionego przez nas zaproszenia urzędowego mogą być – rozmowy biznesowe, spotkania w firmie partnerskiej, etc.

Wypełnienie wniosku on-line nie jest dla Ciebie wygodne?

Zamów zaproszenie do wizy biznesowej do Rosji

Wypełnij dane a w kolejnym kroku otrzymasz pełne informacje, jak przygotować dokumenty. Poprowadzimy Cię krok po kroku.

Jak inaczej wypełnić wniosek?

Nie jest to jedyna forma aplikowania. Prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Przekażemy informacje, w jaki sposób taki wniosek można wypełnić inaczej. Można na przykład zapisać formularz na komputerze i w wolnej chwili go wypełnić. Zapraszamy do zajrzenia na naszą stronę z wymogami dotyczącymi aplikowania o wizę rosyjską. Znajdziesz tam wiele przydatnych informacji na temat wymaganych dokumentów. Nie tylko do wizy biznesowej, ale także do turystycznej czy elektronicznego pozwolenia na wjazd.

Co jeszcze musisz wiedzieć o zaproszeniu do Rosji?

Usługa ta jest skierowana do osób, które ze szczególnych powodów nie mogą uzyskać zaproszenia z firmy rosyjskiej, do której się wybierają. Zaproszenie jest dokumentem niezbędnym do uzyskania wizy biznesowej do Rosji. Powinno posiadać pewne cechy, które są uważnie sprawdzane w konsulacie. Na podstawie takiego dokumentu możesz otrzymać nie tylko wizę jedno- czy też dwukrotną, ale nawet wizę roczną, wielokrotną. Sprawdź pozostałe wymagania dotyczące aplikacji wizowej, aby dowiedzieć się, o jaki rodzaj wizy możesz aplikować.