Zaproszenie do Rosji do wizy biznesowej

Ubiegasz się o wizę biznesową i potrzebujesz zaproszenie do Rosji?

Zaproszenie do Rosji do wizy biznesowej jest niezbędne, jeśli starasz się o ten rodzaj wiz. Firma, którą zamierzasz odwiedzić nie będzie miała możliwości wystawienia Ci zaproszenia do Rosji zgodnego z wymogami konsulatu Federacji Rosyjskiej?

Pomożemy Ci uzyskać stosowny dokument, aby otrzymanie wizy biznesowej do Rosji było możliwe. Prosimy o uzupełnienie poniższego formularza on-line. Zajmie Ci to tylko kilka minut. Wszystkie niezbędne do jego uzyskania informacje zostaną automatycznie przesłane do naszego działu zajmującego się tym kierunkiem wizowym.

Zamów zaproszenie do Rosji online

Podaj więcej szczegółów np. ilość, dane do faktury itp.
Prosimy o zgodę na kontakt. Dane z formularza wykorzystujemy jedynie do przesłania odpowiedzi. Nigdy nie wysyłamy reklam, spamu i innych ofert.
  • Czas oczekiwania na zaproszenie do biznesowej wizy rosyjskiej w trybie standardowym wynosi około miesiąca.
  • Na podstawie naszego zaproszenia można aplikować o wizę biznesową do Rosji jedno-, dwu- lub wielokrotną. Zaproszenie jest ważne na konkretne daty – takie same należy wpisać we wniosku wizowym do Rosji. Podane daty będą widoczne na wizie, jako daty jej ważności. Prosimy więc o przemyślane wpisywanie terminu planowanego wyjazdu.
  • Celem wyjazdu na wizie biznesowej, którą można uzyskać na podstawie wystawionego przez nas zaproszenia urzędowego mogą być – rozmowy biznesowe, spotkania w firmie partnerskiej, etc.

Wypełnienie wniosku on-line nie jest dla Ciebie wygodne?

Jak inaczej wypełnić wniosek?

Nie jest to jedyna forma aplikowania. Prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Przekażemy informacje, w jaki sposób taki wniosek można wypełnić inaczej. Można na przykład zapisać formularz na komputerze i w wolnej chwili go wypełnić. Zapraszamy do zajrzenia na naszą stronę z wymogami dotyczącymi aplikowania o wizę rosyjską. Znajdziesz tam wiele przydatnych informacji na temat wymaganych dokumentów. Nie tylko do wizy biznesowej, ale także do turystycznej czy elektronicznego pozwolenia na wjazd.

Co jeszcze musisz wiedzieć o zaproszeniu do Rosji?

Usługa ta jest skierowana do osób, które ze szczególnych powodów nie mogą uzyskać zaproszenia z firmy rosyjskiej, do której się wybierają. Zaproszenie jest dokumentem niezbędnym do uzyskania wizy biznesowej do Rosji. Powinno posiadać pewne cechy, które są uważnie sprawdzane w konsulacie. Na podstawie takiego dokumentu możesz otrzymać nie tylko wizę jedno- czy też dwukrotną, ale nawet wizę roczną, wielokrotną. Sprawdź pozostałe wymagania dotyczące aplikacji wizowej, aby dowiedzieć się, o jaki rodzaj wizy możesz aplikować.

Sprawdź także procedury uzyskania wiz do Rosji