Skip to content

E-wiza do Rosji

Rosja. E-wiza do Rosji
WizaSerwis.pl - wizy do wszystkich krajów
E-wiza do Rosji. : Dalekowschodni Okręg Federalny, Obwód Kaliningradzki lub Obwód Sankt Petersburg i Leningrad.

Wypełnij poniższy formularz online i odbierz wizę w 48 godzin

E-wiza jest ważna 30 dni od daty wydania i upoważnia do pobytu do 8 dni na miejscu w wybranym regionie. Na liście znalazł się Daleki Wschód (Kraj Nadmorski, obwód sachaliński, Kraj Kamczacki, obwód amurski, Kraj Chabarowski, Czukocki Okręg Autonomiczny, Buriacja oraz Kraj Zabajkalski), Obwód Kaliningradzki oraz Sankt Petersburg i obwód Leningradzki. 

Uwaga! Wjazd lub przylot do danego obwodu rosyjskiego nie może odbyć się z przesiadką w innym porcie na terenie Federacji Rosyjskiej, który nie jest objęty daną e-wizą. W praktyce więc, np. lecąc do Sankt Petersburga z Polski, musimy wybrać połączenie bez przesiadki np. w Moskwie.

Posiadając e-wizę do Rosji można udać się do wybranego regionu w celu spędzenia tam krótkich wakacji, odwiedzin znajomych czy rodziny lub w ramach rozmów, spotkań biznesowych czy też uczestnictwa w targach lub konferencjach.

Aplikuj o e-wizę do Rosji

Dane osobowe - Step 1 of 6

DANE OSOBOWE

Tak jak w paszporcie.
Tak jak w paszporcie
Jeżeli dotyczy
Miasto i kraj

Nie możesz wypełnić wniosku do Rosji?

Jeśli formularz wizowy nie jest dogodną formą aplikacji dla Państwa, prosimy o wypełnienie wniosku na komputerze, a nawet wypisanie danych ręcznie lub podanie ich w treści maila. Najważniejsze, abyśmy otrzymali wszystkie, wymagane informacje i dokumenty, aby móc procedować zgłoszenie.

Czas oczekiwania na e-wizę wynosi ok. 2-3 dni roboczych.

Zachęcamy także do zapoznania się z wymogami wizowymi dotyczącymi uzyskania wiz rosyjskich na dłuższy pobyt – link. Możemy także uzyskać zaproszenia do wiz biznesowych lub vouchery umożliwiające aplikowanie o wizę turystyczną na całe terytorium Rosji.