Wiza do Rosji — skorzystaj w pośrednictwa w Warszawie.

Planujesz podróż do Rosji? Musisz wiedzieć, że do tego kraju jest wymagana wiza. Możesz ubiegać się w jednym z 4 konsulatów. Mieszkasz na co dzień w Warszawie? Świetnie! Wizę do Rosji w Warszawie uzyskasz w tydzień. Masz kilka możliwości złożenia dokumentów.

2 możliwości złożenia wniosku w Warszawie:

Bezpośrednio w konsulacie rosyjskim.

Możesz sprawdzić, czy jesteś upoważniony złożyć wniosek bezpośrednio w konsulacie. Mieści się w Warszawie przy ul. Belwederskiej. Wymagany jest wcześniejszy kontakt celem umówienia spotkania. Składasz wtedy dokumenty do wizy do Rosji samodzielnie. 

Pośrednik wizowy — np. WizaSerwis.

Bardzo wygodna opcja, która może być też tanią alternatywą. Składając bezpośrednio w konsulacie w Warszawie, czy biurze podawczym, nie masz możliwości wcześniejszej weryfikacji dokumentów. Wybierając naszą firmę, otrzymujesz podpowiedź, zanim wyślesz dokumenty. Pamiętaj, że konsulat weryfikuje okazane dokumenty. Musisz więc przyjechać do urzędu. Dopiero wtedy dowiesz się, czy masz kompletną i dobrze przygotowany wniosek. Policz koszt swojego czasu i wizyt w konsulacie w Warszawie. 

Potrzebujesz pomocy przy uzyskaniu wizy do Rosji?

Wizę do Rosji w Warszawie możesz uzyskać samodzielnie we wspomnianym konsulacie. Poświęcasz swój czas nie tylko na złożenie dokumentów, ale także na odbiór paszportu. Może warto skorzystać z naszej pomocy? Nie każdy lubi stać w kolejkach do urzędów.

Co zyskujesz? Policzmy. 

  • Koszt przejazdu ogranicza się do kuriera (30 zł). Ile zapłacisz za przejazd do konsulatu? Czy jesteś pewny, że załatwisz sprawę za pierwszym razem?
  • Czas spędzony na przygotowaniu dokumentów. Jeśli robisz to pierwszy raz, prawdopodobnie spędzisz kilka godzin. Przyjmijmy, że będzie to 4 godziny. 1 godzina na dojazd do urzędu. 1 godzina stania w kolejce. 1 godzina na odbiór paszportu. Na ile wyceniasz swój czas? Przy założeniu, że zarabiasz 4000 zł miesięcznie, Twój dzień pracy to 200 zł. 
  • Błędna kategoria wizowa. Kosztów nie da się wyliczyć. Pamiętaj, że na terytorium Federacji Rosyjskiej możesz przebywać, mając odpowiednią wizę. 

Policzyliśmy koszty. Sam przejazd i poświęcony czas pokazuje, że zyskujesz 3 razy więcej, niż sam będziesz musiał wydać. Poprowadzimy Cię krok po kroku.

Co potrzebujesz do wizy do Rosji aplikowanej w Warszawie?

Aby uzyskać wizę do Rosji w Warszawie potrzebny Ci będzie:

  • Paszport,
  • Zdjęcie,
  • Wniosek,
  • Ubezpieczenie
  • I załączniki uzależnione od rodzaju wizy.

Ze wszystkim możemy Ci pomóc.

Wszystko, co musisz wiedzieć o aplikowaniu o wizę rosyjską w Warszawie.

W ostatnim czasie restrykcje wjazdowe zostały nieco złagodzone. Wymagane są ciągle specjalne zaproszenia, bez których nie możemy złożyć wniosku o wizę. Takie same zasady panują w Warszawie, Krakowie, czy dwóch pozostałych konsulatach. 

Bez względu na planowaną cel podróży w Rosji, na pewno będzie to niezapomniana podróż! Kraj jest bowiem nie lada gratką dla prawdziwych odkrywców. Jeśli masz duszę podróżnika, to z cała pewnością Rosja Cię zainteresuje, a pobyt tam pozostanie na długo w Twojej pamięci.

Już niedługo na pytanie ,,jak wyglądała Twoja pierwsza podróż do Rosji?” będziesz mógł zdać ciekawą relację z podróży, okraszoną pięknymi zdjęciami Bajkału czy centrum Moskwy. Brzmi kusząco? Zapraszamy, naprawdę warto! 


Sprawdź tematy pokrewne z wizą rosyjską: