Kurier do Berlina

Usługa kurierska do Berlina związana ze złożeniem i odbiorem aplikacji wizowych i legalizacji dokumentów.

Najważniejsze cechy jakie wyróżniają naszą ofertę

Bezpośredni kontakt z Konsulatem lub Ministerstwem w Berlinie

Masz pewność, że nie korzystamy z firm kurierskich. Równie dobrze możesz wysłać aplikację samodzielnie do Berlina. Nasze zlecenia składamy zawsze osobiście. Oznacza to, że nasz pracownik jedzie do Berlina składa dokumenty.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Składając dokumenty osobiście mamy pewność, że trafią one w odpowiednie miejsce. Nie zaginą na recepcji, czy portierni, co niekiedy zdarza się. Po złożeniu mamy odpowiedni dokument potwierdzający rozpoczęcie procedury aplikacyjnej.

Szybkość i poprawność

W odróżnieniu od korzystania z firm kurierskich, mamy pewność, że dokumenty są sprawdzone i poprawne. Nasz pracownik może wyjaśnić, czy szybko uzupełnić jakieś braki. Masz pewność, że aplikacja będzie procesowana a nie czekać wśród wielu innych przesyłek, które przychodzą do Ambasad.

Wieloletnie doświadczenie

Z ambasadami w Berlinie pracujemy już od 10 lat. Znamy osobiście osoby, które przyjmują dokumenty i wydają wizy czy legalizacje dokumentów. Wiemy, które osoby, które mogą wydać wizę, czy legalizację w trybie szybszym niż oficjalny, a które sprawdzają dokumenty nadmiernie szczegółowo. Masz pewność, że dołożymy wszelkich starań, aby Twoją sprawę zrealizować najlepiej i najszybciej.

Wybierz wizę z naszym kurierem.