Dlaczego WizaSerwis?

Poznaj 3 powody dlaczego warto wybrać naszą ofertę

Bezpieczeństwo

Posiadamy ogniotrwały sejf. Biuro ma monitorowany dostęp i ochronę 24h.

Wewnętrzne procedury i bezpieczeństwo danych na najwyższym poziomie.

Doświadczenie

Pracujemy od 2006 roku.

W tym czasie zrealizowaliśmy ponad 100,000 spraw dla klientów głównie z Polski, ale także wielu innych krajów.

Otrzymaliśmy imienne referencje od kilkuset firm i instytucji.

Ministerstwa i Ambasady

Praktycznie w każdym urzędzie znamy osoby z imienia i nazwiska. Ściśle współpracujemy z Ambasadami w Warszawie, Berlinie i Hadze.

Sprawdź co mówią o nas klienci

nasza firma korzystała przy okazji podróży służbowych na rynki regionu Europy Wschodniej i Bliskiego Wschodu. Wykonane usługi odznaczają się zawsze odpowiednim przygotowaniem, dociekliwą analizą szczegółów oraz perfekcyjną komunikacją. Zlecenia wykonywane są natychmiastowo i proces skrócony do niezbędnego minimum. Legalizacja oraz inne formalności obejmujące różne instytucje państwowe odbywają się bez zbędnej zwłoki.

Małgorzata Grzybowska
Project Director PANDORA Jewelry CEE Sp. z o.o.

WizaSerwis wykonywała dla nas wielokrotnie usługę załatwiania formalności związanych z ubieganiem się o wizy do Kamerunu. Sposób wykonania usługi był zawsze w pełni profesjonalny. Wszelkie informacje były przekazywane na bieżąco, a gwarantowane terminy zostały utrzymane.

Michał Budka
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu

Terminowe i profesjonalne wykonanie zlecenia świadczy o dobrym przygotowaniu logistycznym. Współpraca przebiegała w partnerskiej i przyjaznej atmosferze, otwartej na wzajemne propozycje i sugestie. Współpracę z w/w Firmą oceniam jako pomyślną i satysfakcjonującą. Z pełną odpowiedzialnością możemy udzielić rekomendacji w/w Firmie wykazującej się kompetencją, dobrą jakością i terminowością wykonania.

Barbara Głogowska-Walencial
Prokurent Impel Security Polska Sp. z o.o.

Bez wątpienia mocną stroną w/w firmy jest rzetelność. Widać to w niezwykle wysokim standardzie współpracy. (…) kontrahent czuje się potraktowany z właściwą uwagą i zaangażowaniem a przyjazna atmosfera zachęca do ponownego skorzystania z w/w firmy. Wszystko przebiegło szybko oraz sprawnie, więc z pełną odpowiedzialnością możemy polecić firmę jako solidnego i rzetelnego partnera.”

Dr Adam Mokrysz
Członek Zarządu MOKATE Sp. z o.o.