Skip to content

Karta turysty na Kubę on-line

Wiza na Kubę. Karta turysty. Kuba wiza.
WizaSerwis.pl - Wizy, apostille, legalizacje
Karta Turysty na Kubę. Ambasada Kuby w Warszawie.

Potrzebujesz szybko uzyskać kartę turysty na Kubę?

Aplikacja o kartę turysty umożliwiającą podróż na Kubę nigdy nie była prostsza! Prześlij poniższy wniosek a kartę turysty w trybie ekspresowym wyślemy do Ciebie jeszcze tego samego dnia roboczego.

Czas oczekiwania na kartę turysty wynosi 1 dzień roboczy w ekspresie lub 2-3 dni robocze w standardzie. Karty mamy dostępne od ręki w biurze, więc tak naprawdę możemy je wystawić niemal natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia i płatności.

Karta turysty jest to dokument zewnętrzny, wysyłany kurierem lub odbierany osobiście z naszego biura. Upoważnia ona do jednokrotnego wjazdu na teren Kuby. Jeśli Twoja podróż będzie wymagała dwukrotnego przekroczenia granicy zgłoś nam taką potrzebę – wystawimy po prostu dwie karty. Przekaż nam także, jeśli planujesz wlecieć na Kubę z terytorium Stanów Zjednoczonych – przy takiej trasie podróży honorowane są inne karty, kupowane lub wystawiane dopiero na terenie USA. Nasze, zielone karty, nie będą akceptowane w takiej sytuacji.

Posiadając kartę turysty można wyjechać na Kubę w celu podróży o charakterze typowo turystycznym lub na spotkania czy też rozmowy biznesowe.

Prześlij poniższy wniosek a kartę turysty prześlemy do Ciebie tego samego dnia roboczego.

Aplikuj o kartę turysty na Kubę

Dane osobowe - Step 1 of 2

DANE OSOBOWE

Chcesz wysłać dane na e-mail?

Jeśli nie chcesz wypełniać poniższego formularza prosimy o wysłanie na maila info@wizaserwis.pl jedynie skanu/zdjęcia pierwszej strony paszportu. Prosimy zwrócić uwagę na fakt, że do aplikacji o kartę turysty na Kubę nie jest wymaganych zbyt dużo danych. Nie pobieramy od klientów informacji, które nie są potrzebne do konkretnej procedury wizowej. Jeśli chodzi kartę turysty w zupełności wystarczą dane paszportowe i kontaktowe. Kartę możemy wystawić ,,od ręki” także w naszym oddziale w Warszawie – wówczas zapraszamy tylko z oryginałem paszportu, nic więcej nie będzie wymagane.

  • Wiza na Kubę. Karta turysty. Kuba wiza.
    Kuba
    167,00 197,00