Skip to content

ESTA – wiza do USA online

Wiza do USA. ESTA
WizaSerwis.pl - Wizy, apostille, legalizacje
Wiza do USA. Ambasada USA w Warszawie i w Krakowie. Autoryzacja ESTA.

Planujesz podróż do USA? Potrzebna jest Ci rejestracja ESTA? Zapraszamy do skorzystania z naszego pośrednictwa.

Wizy do USA zostały co prawda zniesione, ale nie znaczy to wcale, że do samolotu lecącego do Stanów Zjednoczonych można wsiąść tylko z samym paszportem. O promesę wizową nadal należy się postarać wcześniej, przed rozpoczęciem podróży. Procedura jest znacznie prostsza, gdyż większość osób może skorzystać z rejestracji on-line, tzw. ESTA. Wygodnie i szybko uzyskasz rejestrację uzupełniając poniższy formularz.

Czas oczekiwania na elektroniczną promesę do USA wynosi 1 – 3 dni robocze.

Dla kogo jest przewidziana ESTA? Osoby, które nigdy nie otrzymały wcześniej odmowy przyznania wizy amerykańskiej lub nie przedłużyły nigdy swojego pobytu na terenie USA mogą ubiegać się o elektroniczną rejestrację wjazdu. Program Ruchu Bezwizowego, nie obejmuje osób, które po 1 marca 2011 roku odwiedziły takie państwa jak Iran, Irak, Korea Północna, Somalia, Sudan, Libia, Jemen czy Syria. Nie dotyczy także osób, którym w przeszłości odmówiono wizy do USA, lub które miały konflikt z prawem. Promesa jest elektronicznym plikiem, którego nawet nie trzeba drukować. Pozwolenie na wjazd jest przypisane do danego numeru paszportu. Zezwolenie jest ważne 2 lata od daty wydania (jeśli paszport pozostaje ważny), na pobyt do 90 dni na miejscu.

Cel wyjazdu na rejestracji elektronicznej do Stanów Zjednoczonych obejmuje turystykę, odwiedziny znajomych/rodziny lub rozmowy/spotkania biznesowe w firmie amerykańskiej.

Aplikuj o ESTA do USA

Informację na tema wyjazdu do USA - Step 1 of 6

Potrzebujesz więcej czasu lub interesuje Cię tradycyjna wiza do USA?

Jeśli chcesz wypełnić wniosek na komputerze bądź długopisem, kliknij na flagę poniżej i przejdź do głównych informacji na temat wiz do USA. Możesz też pobrać wniosek do wizy ESTA i wysłać go na e-mail: Info@WizaSerwis.pl

Jeśli interesuje Cię inna forma przekazania nam danych dotyczących aplikowania o elektroniczną rejestrację wjazdu do USA, prosimy o kontakt. Formularz można wypełnić ręcznie lub na komputerze, a także w naszym biurze w Warszawie. Tam też możemy zrobić niezbędny do złożenia wniosku skan paszportu. Jeśli nie spełniasz wymogów do elektronicznej rejestracji wjazdu, a Stany Zjednoczone znajdują się na Twojej liście podróżniczej lub też celem Twojego wyjazdu są studia lub praca na statku, zapraszamy do aplikowania o promesę wizową wbijaną do paszportu, w konsulacie w Krakowie lub w ambasadzie w Warszawie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tego typu aplikacjach i chętnie pomożemy.