Skip to content

E-wiza do Australii

Wiza do Australii
WizaSerwis.pl - Wizy, apostille, legalizacje
Wiza do Australii. Ambasada Australii w Warszawie

E-wiza do Australii jest ważna rok od momentu wydania i upoważnia do wielokrotnych wjazdów na teren tego kraju. Pobyt nie może przekroczyć 90 dni, licząc od daty wjazdu.

Na e-wizę do Australii czeka się 1-3 dni robocze, jeśli strona australijska nie poprosi o dodatkowe informacje lub dokumenty.

Celem podróży posiadacza australijskiej e-wizy mogą być wakacje, odwiedziny rodziny lub znajomych czy też odbycie spotkań i rozmów z przedstawicielami firmy partnerskiej w Australii lub uczestnictwo w targach czy konferencji. Dopuszczalne jest także odbycie kursu językowego, nie dłuższego niż 3 miesiące.

Planujesz wakacje w Australii i szukasz sprawdzonego pośrednika w celu aplikowania o e-wizę do tego kraju?

Zachęcamy do wypełnienia poniższego formularza. Zajmie to niewiele czasu, a jest jedną z najwygodniejszych opcji przesłania do nas wymaganych informacji i dokumentów, na podstawie których możemy rozpocząć procedurę wizową on-line w celu uzyskania e-wizy do Australii.

Aplikuj o e-wizę do Australii

Dane osobowe - Step 1 of 3

DANE OSOBOWE

Tak jak w paszporcie
Tak jak w paszporcie
Jeżeli dotyczy
Nazwa firmy, branża, stanowisko, dokładny adres wraz z kodem pocztowym i województwem, nr telefonu, staż pracy. Jeżeli osoba jest na emeryturze, prosimy o taką informację z danymi jakie stanowisko się pełniło oraz od kiedy dana osoba jest na emeryturze.

Nie możesz wypełnić wniosku o e-wizę do Australii?

Wymagane dokumenty do e-wizy australijskiej można przesłać korzystając z podanego formularza on-line lub wysyłając jako załącznik czy też po prostu w treści maila. Pobierz wniosek i wypełnij na komputerze lub długopisem. Można także całą procedurę odbyć osobiście, udając się do naszego oddziału w Warszawie. E-wiza turystyczno-biznesowa do Australii upoważniająca do pobytu do 3 miesięcy nie jest jedyną opcją uzyskania pozwolenia na wjazd do tego kraju, w której pośredniczymy. Możemy aplikować w Twoim imieniu także o wizę na kontrakt, marynarską czy turystyczną z pobytami do 6- lub nawet 12 miesięcy po przylocie do Australii. Zachęcamy do sprawdzenia naszych usług na stronie.

Konsulat Australii w Warszawie

Potrzebujesz kontaktu z Konsulatem? Sprawdź dane adresowe: Ambasada Australii w Warszawie