Skip to content

E-wiza do Arabii Saudyjskiej

Arabia Saudyjska wiza i evisa
WizaSerwis.pl - Wizy, apostille, legalizacje
Wiza do Arabii Saudyjskiej. Ambasada Arabii Saudyjskiej w Warszawie

Interesuje Cię podróż do Arabii Saudyjskiej i uzyskanie w tym celu e-wizy?

Aby aplikować on-line o e-wizę do Arabii Saudyjskiej w celu udania się w podróż do Arabii Saudyjskiej, prosimy o dokładne uzupełnienie formularza poniżej, dołączając do niego wymagane dokumenty. Jest to prosta i szybka opcja dostarczenia do naszego działu wizowego kompletu niezbędnego do rozpoczęcia aplikacji wizowej.

Czas oczekiwania na e-wizę do Arabii Saudyjskiej jest stosunkowo krótki i wynosi zazwyczaj od 1 do 3 dni roboczych.

E-wiza do Arabii Saudyjskiej jest ważna rok od momentu wydania. Upoważnia do wielokrotnych wjazdów na terytorium królestwa i pobytów na miejscu do 90 dni każdorazowo. Jest przesyłana w postaci pliku PDF, który należy wydrukować i posiadać przy sobie w trakcie trwania podróży.

Celem podróży posiadacza e-wizy do Arabii Saudyjskiej może być chęć odwiedzenia tego kraju pod względem turystycznym. Dopuszcza się też uczestnictwo w konferencji czy obejrzenie wydarzeń sportowych na miejscu.

Aplikuj o e-wizę do Arabii Saudyjskiej

Informacje o podróży - Step 1 of 3

DANE OSOBOWE

Tak jak w paszporcie
Tak jak w paszporcie

Nie możesz wypełnić wniosku o e-wizę do Arabii Saudyjskiej?

Dokumenty niezbędne do uzyskania wizy elektronicznej upoważniającej do wjazdu na terytorium Królestwa Arabii Saudyjskiej można wysłać dołączając do formularza on-line lub jako załączniki do wiadomości e-mail. Wniosek można wypełnić na komputerze lub nawet czytelnie, ręcznie. Najważniejsze, aby do nas dotarł komplet wymaganych dokumentów, który jest niezbędny do tego, abyśmy mogli rozpocząć procedurę uzyskiwania wizy elektronicznej do Arabii Saudyjskiej.

Kliknij na flagę, aby poznać pełne informacje na temat wiz do Arabii Saudyjskiej lub pobierz wniosek bezpośrednio na komputer.