Skip to content

Dżibuti

Potrzebna jest Ci wiza do Dżibuti?

Wybierz odpowiedni rodzaj wizy. Oprócz e-wizy możemy pomóc w uzyskaniu wizy tradycyjnej, wklejanej do paszportu. Konsulat mieści się w Berlinie. Skontaktuj się z nami, jeśli Twoja podróż wymaga tego rodzaju wizy.

Potrzebna jest Ci wiza do Dżibuti?

Wybierz odpowiedni rodzaj wizy. Oprócz e-wizy możemy pomóc w uzyskaniu wizy tradycyjnej, wklejanej do paszportu. Konsulat mieści się w Berlinie. Skontaktuj się z nami, jeśli Twoja podróż wymaga tego rodzaju wizy.

Rodzaj wizy:

Product total
Options total
Grand total
Product total
Options total
Grand total
ISBN- 5907471978782

WYMAGANIA:

1.
Skan paszportu

kolorowa kopia pierwszej strony paszportu. Dokument musi być ważny minimum 6-miesięcy ponad planowaną podróż

2.
Opis powodu wizyty

informacje w treści maila na temat planowanych dat podróży od-do i celu wyjazdu (wizyta znajomych/rodziny, wakacje lub spotkania biznesowe)

Dżibuti wiza. Pytania i odpowiedzi.

Sprawdź nasze podpowiedzi dotyczące podróżowania po Dżibuti oraz informacje o tym, w jaki sposób uzyskać wizę do Dżibuti.

DŻIBUTI – Republika Dżibuti, stolica mieści się w Dżibuti. Jest to państwo we wschodniej Afryce, położone nad Zatoką Adeńską i cieśniną Bab al-Mandab. Graniczy z Somalią (a dokładniej z Somalilandem), Etiopią i Erytreą.

Jak mogę uzyskać wizę do Dżibuti uzyskać?

Do Dżibuti można uzyskać wizę elektroniczną lub tradycyjną, wklejaną do paszportu. Aby uzyskać wizę tradycyjną należy dostarczyć do nas w oryginale wymagane dokumenty. Sprawdź zakładkę kontakt. Dokumenty do wizy elektronicznej należy wysłać e-mailem na adres info@wizaserwis.pl

Czy muszę się stawić osobiście w Państwa biurze ubiegając się o wizę do Dżibuti?

Nie jest to konieczne. Wymagane dokumenty można wysłać do nas kurierem, pocztą lub przekazać przez osobę trzecią. Natomiast korzystając z wizy elektronicznej, przesłać je mailem.

Zanim wykupię bilet do Dżibuti chciałbym/chciałabym uzyskać wizę. Nie posiadam jednak rezerwacji lotu. Co w takiej sytuacji?

Nie stanowi to najmniejszego problemu. Możemy uzupełnić braki w rezerwacjach w oparciu o fikcyjny bilet lotniczy. Sprawdź Usługi dodatkowe.

Czy wniosek do wizy do Dżibuti mogę wypełnić ręcznie?

Jak najbardziej. Wniosek można wypełnić ręcznie lub na komputerze. Najważniejsze jest to, aby na jego końcu znalazł się odręczny, oryginalny podpis.

Czy muszę przykleić zdjęcie do wniosku o wizę do Dżibuti?

Zdjęcie musi być finalnie przyklejone, ale możemy to zrobić również w biurze.

Gdzie znajdę wniosek wizowy do Dżibuti?

Wniosek można pobrać na naszej stronie lub bezpośrednio na stronie konsulatu w Berlinie – https://www.dschibuti-botschaft.de/images/docs/Visa-application-Embassy-of-Djibouti-in-Germany.pdf

Jak wygląda obecnie sytuacja w Dżibuti? Chcę wiedzieć czy jest tam bezpiecznie.

Aktualne informacje i zalecenia dotyczące podróży do Dżibuti można śledzić na oficjalnej stronie MSZ – https://www.gov.pl/web/dyplomacja/dzibuti

Czy złożenia w konsulacie Dżibuti są możliwe codziennie?

W konsulacie Dżibuti w Berlinie jesteśmy w każdy wtorek. Komplet wymaganych dokumentów zbieramy do poprzedzającego piątku, do godziny 13. Aplikacje o wizy elektroniczne składamy codziennie.

Jestem obcokrajowcem. Mieszkam i pracuję w Polsce. Dlatego chciałbym wiedzieć czy ubiegając się o wizę do Dżibuti muszę przedstawić dodatkowe dokumenty.

Tak, należy dołączyć kopię karty pobytu lub potwierdzenie zameldowania.

Sprawdź inne procedury pośrednictwa wizowego, apostille i legalizacji dokumentów:

Namibia

Apostille KRS

Turcja 

Australia

Brazylia

Togo 

Gabon

Surinam

Kambodża

Mali

Gwinea Bissau