Skip to content

Dżibuti

Potrzebna jest Ci wiza do Dżibuti?

Wybierz odpowiedni rodzaj. Oprócz e wizy, możemy pomóc w uzyskaniu wizy tradycyjnej, wklejanej do paszportu. Konsulat mieści się w Berlinie. Skontaktuj się z nami, jeśli Twoja podróż wymaga tego rodzaju wizy.

Potrzebna jest Ci wiza do Dżibuti?

Wybierz odpowiedni rodzaj. Oprócz e wizy, możemy pomóc w uzyskaniu wizy tradycyjnej, wklejanej do paszportu. Konsulat mieści się w Berlinie. Skontaktuj się z nami, jeśli Twoja podróż wymaga tego rodzaju wizy.

Rodzaj wizy:

Product total
Options total
Grand total
Product total
Options total
Grand total
ISBN- 5907471978782

WYMAGANIA:

1.
Skan paszportu

kolorowa kopia pierwszej strony paszportu. Dokument musi być ważny minimum 6-miesięcy ponad planowaną podróż

2.
Opis powodu wizyty

informacje w treści maila na temat planowanych dat podróży od-do i celu wyjazdu (wizyta znajomych/rodziny, wakacje lub spotkania biznesowe)

Dżibuti wiza. Pytania i odpowiedzi.

Sprawdź nasze podpowiedzi dotyczące podróżowania po Dżibuti oraz informacje jak uzyskać wizę do Dżibuti.

DŻIBUTI – Republika Dżibuti, stolica Dżibuti – państwo we wschodniej Afryce, nad Zatoką Adeńską i cieśniną Bab al-Mandab. Graniczy z Somalią (a dokładniej z Somalilandem), Etiopią i Erytreą.

Potrzebna jest mi wiza do Dżibuti – jak mogę ją uzyskać?

Do Dżibuti można uzyskać wizę elektroniczną lub tradycyjną, wklejaną do paszportu. Aby uzyskać wizę tradycyjną, należy dostarczyć do nas w oryginale wymagane dokumenty. Sprawdź zakładkę kontakt. Dokumenty do wizy elektronicznej należy wysłać e-mailem na adres info@wizaserwis.pl

Czy muszę się stawić osobiście, ubiegając się o wizę do Dżibuti?

Nie – wymagane dokumenty można wysłać do nas kurierem, pocztą lub przekazać przez osobę trzecią, a korzystając z wizy elektronicznej – tylko mailem.

Zanim wykupię bilet do Dżibuti chciałbym/chciałabym uzyskać wizę. Nie posiadam jednak rezerwacji lotu – co w takiej sytuacji?

Nie stanowi to najmniejszego problemu, ponieważ możemy uzupełnić braki w rezerwacjach w oparciu o fikcyjny bilet lotniczy. Srawdź Usługi dodatkowe.

Czy wniosek do wizy do Dżibuti mogę wypełnić ręcznie?

Jak najbardziej – wniosek można wypełnić ręcznie lub na komputerze – najważniejsze, aby na jego końcu znalazł się odręczny, oryginalny podpis.

Czy muszę przykleić zdjęcie do wniosku o wizę do Dżibuti?

Zdjęcie musi być finalnie przyklejone, ale możemy to zrobić również w biurze.

Gdzie znajdę wniosek wizowy do Dżibuti?

Wniosek można pobrać na naszej stronie lub bezpośrednio na stronie konsulatu w Berlinie – https://www.dschibuti-botschaft.de/images/docs/Visa-application-Embassy-of-Djibouti-in-Germany.pdf

Jak wygląda obecnie sytuacja w Dżibuti, gdyż chcę wiedzieć czy jest bezpiecznie?

Aktualne informacje i zalecenia dotyczące podróży do Dżibuti można śledzić na oficjalnej stronie MSZ – https://www.gov.pl/web/dyplomacja/dzibuti

Czy złożenia w konsulacie Dżibuti są możliwe codziennie?

W konsulacie Dżibuti w Berlinie jesteśmy w każdy wtorek, ale dokumenty zbieramy do poprzedzającego piątku, do godziny 13. Aplikacje o wizy elektroniczne składamy codziennie.

Jestem obcokrajowcem, mieszkającym w Polsce, dlatego czy ubiegając się o wizę do Dżibuti muszę przedstawić dodatkowe dokumenty?

Tak, należy dołączyć kopię karty pobytu lub potwierdzenie zameldowania.

Sprawdź inne procedury pośrednictwa wizowego, apostille i legalizacji dokumentów:

Namibia

Apostille KRS

Turcja 

Australia

Brazylia

Togo 

Gabon

Surinam

Kambodża

Mali

Gwinea Bissau