Dziękujemy

Poprawne wykonanie operacji
1. Rodzaj wizy
2. Dokumenty
3. Usługi dodatkowe
4. Zamówienie
Rozwiń

Podsumowanie

Białoruś - wiza, wizy

Białoruś

UWAGA!!  W związku z sytuacją polityczną i różnymi chwilowymi napięciami pomiędzy Białorusią i UE, spodziewać się należy utrudnień w uzyskaniu wiz do Białorusi. Niewykluczone są nagłe i nieprzewidywane zmiany w przepisach, wymaganych dokumentach, czasach oczekiwania itd. Za te zmiany nie odpowiadamy i zawsze staramy się informować w miarę możliwości, jakie daje konsulat białoruski.

Aby dokumenty zostały złożone następnego dnia w konsulacie uprzejmie prosimy o dostarczenie ich w dniu poprzedzającym do godziny 16.00

Wybierz rodzaj wizy:

Prywatna, 25 EUR

Jednokrotna lub dwukrotna do 30 dni pobytu.

Biznesowa, 25 EUR

Jednokrotna lub dwukrotna do 30 dni pobytu.

Tranzytowa, 10 EUR

Jednokrotna, dwukrotna lub wielokrotna.

Ilość osób, terminy:

Ilość osób:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
wyjazd:
powrót:
W przypadku większej liczby osób, wielu krajów lub niestandardowych terminów, prosimy wpisać 1 osoba a dodatkowe informacje zawszeć w komentarzu w ostatnim kroku.

Jesteśmy najbardziej rekomendowaną firmą w Polsce. Sprawdź referencje..

Nasze usługi
za 1 zł

Wyślemy niezodowiązującą ofertę hotelową. Jeśli wybierzesz, to pośrednictwo wizowe za 1 zł. 

(nie dotyczy USA i Australii - tu oferujemy 50% zniżki -  usługa za 1 zł dotyczy pośrednictwa wizowego, nie dotyczy kuriera, ubezpieczenia itd)
Powrót
Dalej

Zostań fanem

Informacja dot. plików cookie W celu realizacji usług strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików ookies w Twojej przeglądarce.